معرفی هتل لیلا بمبئی ، 5 ستاره

به گزارش شیوا مارکت، هتل لیلا بمبئی | Leela Mumbai Hotel

این هتل که در سال 1986 ساخته شده است، تنها 5 دقیقه از فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی فاصله دارد، یک اقامتگاه لوکس با 6 گزینه برای انتخاب رستوران و مجهز به استخر در فضای باز، مرکز تناسب اندام و سالن بدنسازی است. هتل لیلا بمبئی Leela Mumbai Hotel در 4 کیلومتری ایستگاه راه آهن آندهری واقع شده است و 7 کیلومتر از منطقه Powai IT و BPO فاصله دارد. دارای اتاق های شیک و بزرگ با امکانات کامل و چشم انداز باغ یا استخر است. رستوران 24 ساعته این هتل غذاهای بین المللی را در یک محیط دلنشین ارائه می دهد و شامل غذاهای چینی، ایتالیایی و انواع نوشیدنی ها در کافه هتل نیز در دسترس است. در ادامه همراه با خبرنگاران باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل لیلا بمبئی را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

معرفی هتل لیلا بمبئی ، 5 ستاره

خدمات رفاهی هتل لیلا بمبئی

خدمات رفاهی در این هتل 5 ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با 1091 متر فضای کنفرانس و اتاق جلسات، مرکز تجاری 24 ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی می باشد و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر است. همچنین پذیرش 24 ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد.

ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، ارائه خدمات لیموزین یا تاکسی شهری با هزینه اضافه، دستگاه فکس و صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و هندی صحبت می نمایند. امکان دسترسی به آسانسور و بالابر، مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، سالن آرایش و زیبایی، دستگاه خودپرداز بانک، خدمات عروسی، امکان استفاده از سالن پایکوبی میسر می باشد. اینترنت به صورت سیمی و وای فای با هزینه اضافه در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی و تلویزیون در قسمت های مشترک هتل نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت 14:00 تا 24:00 اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت 12:00 اقدام کنید.

امکانات تفریحی لیلا بمبئی

در این هتل می توانید از امکانات تفریحی شامل استخر در فضای باز (تمام سال)، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، کلاس های تناسب اندام و یوگا، مرکز تناسب اندام، خدمات مواظبت و زیبایی، استخر بچه ها و نوجوانان و سونا نیز بهره ببرید. همچنین کافه هتل به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده نمایند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان دلنشین بنوشند.

رستورن هتل

رستوران سیتری Citrus: این رستوران در 24 ساعت شبانه روز خدمات ارائه می دهد و سرو صبحانه، ناهار و شام انجام می پذیرد و دارای چشم اندازی از باغ ها و آبشارها می باشد.

رستوران جماوار Jamavar: این رستوران غذاهای شمال و جنوب هند را جهت ارائه شام تهیه می نماید.

رستوران گرید وال The Great Wall: غذاهای چینی را برای ناهار و شام ارائه می دهد و مشرف به باغ و آبشار است.

رستوران استلا Stella: غذاهای ایتالیایی و انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد.

خدمات اتاق 24 ساعته در دسترس است.

امکانات اتاق های هتل لیلا بمبئی

در این هتل که دارای 392 در 8 طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت به صورت کابلی و وای فای با هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ، اتو ومیز اتو در صورت درخواست، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق به صورت 24 ساعته ارائه می شود و مراقبت از کودک در اتاق نیز میسر است. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل بمبئی موجود هستند. در هر صورت اگر احتیاج از طریق و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که احتیاج به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

انواع اتاق های هتل لیلا بمبئی

  • اتاق دبل پریمایر دارای چشم انداز شهر: این اتاق ها 26 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
  • اتاق دبل: این اتاق ها 26 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
  • اتاق دبل پریمایر دارای چشم انداز استخر: این اتاق ها 26 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز استخر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
  • اتاق تویین پریمایر دارای چشم انداز شهر: این اتاق ها 26 متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
  • اتاق تویین: این اتاق ها 26 متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
  • اتاق تویین پریمایر دارای چشم انداز استخر: این اتاق ها 26 متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز استخر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
  • سوییت اکسکیوتیو: این سوییت ها 41 متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.

فاصله هتل تا جاذبه های بمبئی

مرکز خرید فونیکس: مسافت 3 کیلومتری تا این فروشگاه را با تاکسی 29 دقیقه ای طی خواهید کرد. اتوبوس هم شما را 25 دقیقه ای به آنجا می رساند.

دریاچه پووای: 4 کیلومتر تا این جاذبه فاصله دارید که با تاکسی 32 دقیقه در راه خواهید بود و با وسایل نقلیه عمومی نزدیک 36 دقیقه زمان احتیاج خواهید داشت.

ساگار ویهار: 14 کیلومتر هم از اینجا فاصله دارید که با اتوبوس 60 دقیقه و اگر تاکسی سوار شوید 92 دقیقه ای خواهید رسید.

مرکز خرید اینروبیت: حدودا 9 کیلومتر با شما فاصله دارد که تاکسی 32 دقیقه بعد شما را به این مرکز خرید می رساند. اتوبوس 48 دقیقه ای شما را می رساند.

دریاچه ویهار: 5 کیلومتر از این جاذبه دورتر هستید که برای رسیدن به آنجا با تاکسی 31 دقیقه و با اتوبوس 36 دقیقه را باید بگذرانید.

تپه گیلبرت: 4 کیلومتر مسافت این تپه ها تا هتل است. تاکسی 31 دقیقه ای و اتوبوس 23 دقیقه ای شما را می رساند.

ساحل جوهو: مسافت این ساحل تا شما 6 کیلومتر است. توسط اتوبوس 52 دقیقه و با تاکسی نیز تقریبا 29 دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید.

فرودگاه بین المللی چاتراپاتی شیواجی: یک کیلومتر مسافت هتل پارک ناوی بمبئی تا فرودگاه است. این جهت یا باید با تاکسی طی کنید که 6 دقیقه طول می کشد و یا با اتوبوس بروید که حدودا 10 دقیقه در راه خواهید بود.

موقعیت هتل لیلا بمبئی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

هند، ماهاراشترا 400059، بمبئی، اندهری ایست، جاده سحر، جاده اندهری کرلا

Andheri Kurla Road, Sahar Rd, Andheri East, Mumbai, Maharashtra 400059, India

منبع: booking.com

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: الی گشت
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8703

به "معرفی هتل لیلا بمبئی ، 5 ستاره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی هتل لیلا بمبئی ، 5 ستاره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید