مهدی رسول پناه از سمت خود در پرسپولیس استعفا کرد؛ آفرین، این کار درستی بود!

به گزارش شیوا مارکت، خبرگزاری خبرنگاران- سرپرست باشگاه پرسپولیس با صدرو بیانیه ای از سمت خود استعفا کرد.

مهدی رسول پناه از سمت خود در پرسپولیس استعفا کرد؛ آفرین، این کار درستی بود!

به گزارش خبرنگاران، فایل ویدئویی تازه ای از اظهارات مهدی رسول پناه سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس، فضای مجازی را به سرعت درنوردید و پایان کار او را رقم زد. در این ویدئو که به صورت پنهانی از اظهارات مدیرعامل پرسپولیسی ها برداشته شده، رسول پناه اظهاراتی عجیب تر از روز گذشته به زبان می آورد و از الفاظی نه چندان شایسته خطاب به مدیرعامل سابق استقلال و همچنین سرمربی تیمش، استفاده می کند؛ او همچنین در این فایل ادعا کرده که شیخ دیاباته با او تماس گرفته و گفته او را به پرسپولیس بیاورد اما اگر او دست به این کار بزند، عاقبت سختی در انتظارش خواهد بود.

در شرایطی که فایل قبلی نیز قطعا مسائل و مشکلاتی را برای این مدیر تازه کار اما نسبتاَ مسنِ فوتبال ایران ایجاد کرده بود، انتشار فایل دوم در واقع تیرخلاص به رسول پناه بود و پایان دوران مدیریتی او را در باشگاه پرسپولیس رقم زد؛ تا او هم مانند سه مدیر پیشین سرخپوشان حضورش در صندلی ریاست باشگاه دوامی پیدا نکند.

نکته شگفت انگیز از این فایل ویدئویی که البته برداشت و انتشار آن کار چندان اخلاقی هم به نظر نمی رسد، صحبت های بی پروای سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در میان افرادی است که آن ها را نمی شناسد؛ عابرانی که به صورت طبیعی نباید مخاطب درد و دل های فردی باشند که یکی از دو باشگاه های پرطرفدار ایران را اداره می کند. در واقع همین صحبت ها بود که ادامه همکاری رسول پناه و یحیی گل محمدی را به بن بست رساند و همانطور که انتظار می رفت، این مدیرعامل بود که به پایان خط رسید.

با انتشار این صحبت ها و بی توجهی عجیب و غریب مدیرعامل پرسپولیس به صندلیی که در آن قرار گرفته است و درنهایت استعفای شبانه پس از چند روز پرحاشیه و توفانی، یکبار دیگر شکست مدیریت دولتی در فوتبال ایران به اثبات رسید؛ این که فردی در میان نقدها کارشناسان و بدون هیچ سابقه خاص در فوتبال ناگهان به عنوان مدیر ظهور می کند و اختیاردارِ باشگاهی می شود که میلیون ها مخاطب دارد. طبعا او برای این کار آموزش لازم را ندیده بود و از حساسیت های شغل خود آگاه نبود و بنابراین هم صحبت هایی می شود که او در برهه های مختلف به کرات آن را با برخی هواداران پرسپولیس مطرح کرده است. چرا در جلساتی که او تعدادی از آن ها را به داخل دفتر باشگاه هدایت کرده و چه در دقایقی مثل این که گیرِ چند علاقه مند افتاده بود و به سوالات آن ها پاسخ می داد.

متن بیانیه رسول پناه به این شرح است:

مردم شریف ایران

هواداران عزیز پرسپولیس

خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدید ها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از 13 پرونده مطالباتی این باشگاه، 9 پرونده را ببندم، بویژه پرداخت مطالبات برانکو ودستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بودودر پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از 95 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم.

امروز و پس از حاشیه های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشودباردیگر استعفای خودرااعلام میدارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.

لازم می دانم از سوتفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل وخونگرم ومهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آنها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند.

همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت ها و کمک هایشان، صمیمانه ممنونم.

مهدی رسول پناه

دوم آبان 1399

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24489

به "مهدی رسول پناه از سمت خود در پرسپولیس استعفا کرد؛ آفرین، این کار درستی بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی رسول پناه از سمت خود در پرسپولیس استعفا کرد؛ آفرین، این کار درستی بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید