مهلت تسویه حساب باشگاه های والیبال 10 روز تمدید شد، لیگ برتر، 20 مرداد قرعه کشی می گردد

به گزارش شیوا مارکت، بنا به درخواست مدیران عامل باشگاه های فعال در این رشته ورزشی، فرصت تسویه حساب باشگاه ها به مدت 10 روز تمدید شد.

مهلت تسویه حساب باشگاه های والیبال 10 روز تمدید شد، لیگ برتر، 20 مرداد قرعه کشی می گردد

به گزارش خبرنگاران، شهرام عظیمی در گفت وگو با سایت فدراسیون والیبال در خصوص تسویه حساب باشگاه ها گفت: پیش از این و در برنامه تدوین شده برای لیگ های مردان، آخرین فرصت باشگاه ها برای ارسال برگه تسویه حساب اقتصادی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال، 15 تیرماه بود.

وی با یادآوری شرایط کرونایی در ایران و دنیا، گفت: بنا به درخواست مدیران عامل باشگاه ها و با توجه به شرایط گسترش و شیوع ویروس کرونا در بعضی استان های کشور، مهلت ارسال برگه تسویه حساب اقتصادی باشگاه ها 10 روز تمدید و تا 24 تیرماه خواهد بود.

سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال با تاکید بر این که این فرصت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، گفت: دیگر زمان های اعلام شده قبلی همچنان به قوت خود باقی است و 25 تیرماه آخرین فرصت برای ثبت نام نهایی تیم ها و واریز مبلغ ورودی به حساب فدراسیون است.

وی ادامه داد: 10 مرداد ماه هم آخرین فرصت برای ارائه مدارک و ثبت قرارداد بازیکنان و روز دوشنبه 20 مرداد ماه نیز قرعه کشی لیگ برتر والیبال مردان سال 99 برگزار خواهد شد.

کمیته رویدادها و مسابقات در نظر دارد در صورت تایید ستاد ملی مقابله با کرونا، مسابقات والیبال باشگاه های برتر و دسته یک مردان را از نیمه های شهریورماه شروع کند.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21369

به "مهلت تسویه حساب باشگاه های والیبال 10 روز تمدید شد، لیگ برتر، 20 مرداد قرعه کشی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت تسویه حساب باشگاه های والیبال 10 روز تمدید شد، لیگ برتر، 20 مرداد قرعه کشی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید