نظری: دولت در باطن اراده ای برای تعطیلی تهران نداشته است

به گزارش شیوا مارکت، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت هیچ اراده ای برای این تعطیلی نداشته و تنها در ظاهر خواسته شهر تعطیل گردد، اما در باطن تمام مشاغل در حال ادامه دادن فعالیت خود هستند.

نظری: دولت در باطن اراده ای برای تعطیلی تهران نداشته است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حجت نظری صبح یکشنبه در دویست و پنجاهمین جلسه شورای شهر در تذکر پیش از دستور خود، گفت: تذکر بنده به دولت برای تعطیل کردن و نکردن پایتخت است. عملاً مطرح شد که پایتخت از روز گذشته تعطیل گردد، اما در عمل و در دستورالعمل ابلاغی هیچ تعطیلی واقعاً رخ نداده و بنده حتی دیروز به شدت شاهد شلوغی خیابان هایی قبلاً شلوغ نبود، بودم.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: این امر نشان از این دارد که دولت هیچ اراده ای برای این تعطیلی نداشته و تنها در ظاهر خواسته شهر تعطیل گردد، اما در باطن تمام مشاغل در حال ادامه دادن فعالیت خود هستند. این امر مانع از شیوع کرونا نخواهد شد و تنها نتیجه این اتفاق نیز ایجاد مسائل بیشتر برای مردم است.

نظری ابراز داشت: در حال حاضر شماری از کارمندان باید تعطیل می شدند، اما سرکار می فرایند از سوی دیگر آن هایی که فرزندان خود را مهد می گذاشتند با مشکل روبرو اند و نمی دانند که با فرزند و شغل خود چه کار نمایند.

وی تاکید نمود: دولت با این اقدام نابخردانه به جای یاری به مردم بیشتر برای جان مردم خطر ایجاد نموده است. به همین منظور از آقای هاشمی تقاضا دارم به دولت اعلام نمایند که این اقدام نه تنها گره ای باز ننموده بلکه هر رو روز حال ایجاد گره بیشتر است.

ایستگاه بازی: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25787

به "نظری: دولت در باطن اراده ای برای تعطیلی تهران نداشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: دولت در باطن اراده ای برای تعطیلی تهران نداشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید