نماینده نطنز: امنیت سرمایه گذار یک مولفه اساسی در تحقق جهش فراوری است

به گزارش شیوا مارکت، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که عدم اعتماد به بخش خصوصی و نبود مشوق های کافی برای سرمایه گذاران از مهم ترین عوامل بازاردارنده جذب سرمایه گذاران به حوزه فراوری و چرخش چرخ فراوری است.

نماینده نطنز: امنیت سرمایه گذار یک مولفه اساسی در تحقق جهش فراوری است

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اقداماتی که مجلس شورای اسلامی برای جهش فراوری باید انجام دهد اعلام کرد: یکی از مهم ترین مسائلی که باید در راستای تحقق شعار جهش فراوری به آن توجه داشته باشیم فراهم کردن بستر لازم برای جذب سرمایه گذار و چرخش چرخ فراوری است.

وی در ادامه اظهار کرد: ما باید به دنبال اصولی باشیم تا پایه های اقتصاد مقاومتی را تقویت نموده و به فراورینمایندگان داخلی یاری کنیم. اکنون که مجلس شورای اسلامی تازه کار خود را شروع نموده است باید با جمع کردن نظرات کارشناسی به این حوزه ورود نمایند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: عدم اعتماد به بخش خصوصی و سرمایه گذاران از یکسو و از سوی دیگر تمرکز امور در دست دولت باعث شده تا سرمایه گذاران از ورود به حوزه فراوری و سرمایه گذاری دلسرد شوند.

فیروزی پوربادی با اشاره به ضرورت تامین امنیت سرمایه گذاران اعلام کرد: آنچه که از همه می تواند در جذب سرمایه گذار موثر باشد بحث امنیت مالی است. زمانی که سرمایه گذار امنیت داشته باشد قطعا به سمت فراوری خواهد رفت. با ایجاد اشتغال خود به خود چرخ فراوری نیز به حرکت در آمده و شاهد تحقق شعار جهش فراوری خواهیم بود.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20960

به "نماینده نطنز: امنیت سرمایه گذار یک مولفه اساسی در تحقق جهش فراوری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده نطنز: امنیت سرمایه گذار یک مولفه اساسی در تحقق جهش فراوری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید