نیاز 7000 میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام لرستان

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان علی هادی چگنی در جلسه بررسی پروژه های مشمول ماده 215 گفت: پروژه هایی که در سالهای قبل بنا به دلایلی متوقف شده اند، باوجود هزینه هایی که برای دولت در برداشته تامین اعتبارات لازم برای اجرای پروژه های جدید را با مشکلاتی روبرو کرده اند.

نیاز 7000 میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام لرستان

وی با بیان اینکه در حال حاضر اعتباری حدود 400 هزار میلیارد تومان در کل کشور برای تکمیل پروژه های عمرانی نیاز است گفت: این رقم در استان لرستان حدود هفت هزار میلیارد تومان بوده و مهمترین اولویت ما در بحث اجرای پروژه های عمرانی استان، به اتمام رساندن پروژه های نیمه تمام است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان با بیان اینکه رویکرد دولت کار کارشناسی بر روی پروژه های نیمه تمام و تکمیل آنها است گفت: در این راستا پروژه هایی که دارای مطالعات و بررسی زیست محیطی، پدافند غیر عامل، مطالعات توجیهی فنی و اقتصادی باشند در اولویت اجرا قرار خواهند گرفت.

چگنی با تاکید بر اینکه باید در فرایند ساخت و یا به تکمیل پروژه های عمرانی از مشاورین طرح استفاده شود گفت: استفاده از مشاورین باعث استحکام و کیفیت در ساخت پروژه ها و صرفه جویی در بعضی از هزینه های اضافی می شود.

بنا بر این گزارش، در این جلسه 14پروژه از دستگاه هایی مختلف مانند دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری خرم آباد، مرکز خدمات حوزه های علمیه، میراث فرهنگی و گردشگری، شرکت آب منطقه ای، نوسازی مدارس و اوقاف و امور خیریه برای تکمیل و واگذاری به تصویب رسیدند.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16644

به "نیاز 7000 میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام لرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیاز 7000 میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام لرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید