پشت پرده دلخوری بیرانوند از صفحه اجتماعی باشگاه پرسپولیس

به گزارش شیوا مارکت، دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس دلیل آنفالو کردن پیج رسمی باشگاهش را رسانه ای کرد.

پشت پرده دلخوری بیرانوند از صفحه اجتماعی باشگاه پرسپولیس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا بیرانوند شب گذشته (یکشنبه شب) در مصاحبه ای تلویزیونی از جریان آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاهش در اینستاگرام پرده برداشت و مدعی شد چون مسئولان رسانه ای باشگاه قصد مصاحبه با وی را داشتند و او قبول نکرد، بین آنها فاصله افتاد و در نهایت تصمیم گرفت صفحه رسمی اینستاگرام باشگاهش را آنفالو کند.

پیگیری ما در این زمینه باعث شد به موضوعات جدیدی دست پیدا کنیم. ماجرا از این قرار است که مسئولان رسانه ای باشگاه روز بعد از دیدار برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس که رادوشویچ جای بیرانوند را در ترکیب اصلی گرفته بود، مصاحبه بلندی را از وی در صفحات اجتماعی این باشگاه منتشر کردند که نشان می داد اختلافی بین آنها وجود نداشته است.

بعد از مدتی نیز آنها برای دریافت گزارشی در مورد چالش لبخند راهی محل تمرین پرسپولیس و در حالی که همه بازیکنان اصلی این تیم جلوی دوربین باشگاه رفته و در چالش لبخند شرکت کردند، بیرانوند از این کار صرفنظر کرد.

در ادامه مسئولان رسانه ای باشگاه مصاحبه مفصلی با رادوشویچ و خانواده اش انجام دادند که همین امر کافی بود تا بیرانوند تصمیم بگیرد صفحه رسمی باشگاهش را نه تنها آنفالو کند، بلکه آن را در بلک لیست (لیست سیاه) قرار دهد!

در واقع دلخوری بیرانوند از مسئولان رسانه ای باشگاه از جایی شروع شد که فکر کرد پس از نیمکت نشینی از سوی کادر فنی، بخش رسانه ای باشگاه هم با او وارد چالش شده و در واقع قصد حمایت از دروازه بان کروات تیم شان را دارد.

بیرانوند تنها بازیکن نامی پرسپولیس بود که از هواداران تیمش نخواست در کمپین 6 میلیونی شدن صفحه اینستاگرام این باشگاه شرکت کنند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17343

به "پشت پرده دلخوری بیرانوند از صفحه اجتماعی باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده دلخوری بیرانوند از صفحه اجتماعی باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید