چرا آمار رسمی کشته شدگان رخداد های اخیر اعلام نمی گردد؟

به گزارش شیوا مارکت، بر اساس پیگیری های اجرا شده، آمار دقیق کشته های رخداد های اخیر وجود دارد اما به دلایلی اعلام نشده است.

چرا آمار رسمی کشته شدگان رخداد های اخیر اعلام نمی گردد؟

به گزارش، با توجه به اینکه تاکنون آمار رسمی در مورد تعداد کشته شدگان رخداد های اخیر منتشر نشده است، رسانه های معاند و مقامات کشور های غربی شایعات زیادی را در این خصوص منتشر کرده اند.

آمار های دروغ و جهت دار با اعلام اعدادی، چون 350 یا 500 و یا هزاران کشته ای که ترامپ مدعی شد، نمونه ای از شایعاتی است که رسانه های معاند بدان دامن می زنند.

مطابق پیگیری ها، آمار دقیق در این زمینه موجود است، اما از آنجا که نیازمند تفکیک دقیق از حیث چرایی و چگونگی جان باختن افراد بوده، اعلام آن به طول انجامیده تا حق کسی تضییع نگردد. در همین خصوص می توان به نامه دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی به رهبر انقلاب و کسب تکلیف از ایشان اشاره نمود.

در واقع دستور و تاکید رهبری مبنی بر رعایت دقت و رافت اسلامی در شناسایی و نحوه رسیدگی به موضوع کشته شدگان و خانواده های آنها، ضرورت آنالیز دقیق تر را اجتناب ناپذیر کرده است.

بدیهی و لازم است که بین آنکه قرار است شهید محسوب گردد با آنکه در اثر اقدام مسلحانه علیه نظم و امنیت عمومی کشته شده، باید مرزبندی دقیق صورت بپذیرد.

منبع: تسنیم

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14357

به "چرا آمار رسمی کشته شدگان رخداد های اخیر اعلام نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا آمار رسمی کشته شدگان رخداد های اخیر اعلام نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید