کشتی بین المللی نوجوانان جام پیروزی ترکیه؛ تیم آزاد قهرمان و تیم فرنگی نایب قهرمان شد

به گزارش شیوا مارکت، تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشورمان با کسب 9 مدال طلا، 5 مدال نقره و 8 مدال برنز به ترتیب به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی جام پیروزی ترکیه دست یافتند.

کشتی بین المللی نوجوانان جام پیروزی ترکیه؛ تیم آزاد قهرمان و تیم فرنگی نایب قهرمان شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پیکارهای بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام پیروزی ترکیه روزهای 22 تا 25 فروردین ماه در شهر آنتالیا برگزار گردید.

در رقابت های کشتی آزاد تیم ایران با کسب 6 مدال طلا، 3 مدال نقره و 2 مدال برنز به عنوان قهرمانی رسید و تیم های ترکیه و قزاقستان دوم و سوم شدند.

در مسابقات کشتی آزاد علی عرب در وزن 45 کیلوگرم، رحمان عموزاد در وزن 48 کیلوگرم، علی قلی زادگان در وزن 51 کیلوگرم، مهدی ویسی در وزن 55 کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن 80 کیلوگرم و سالار حبیبی در وزن 110 کیلوگرم صاحب مدال طلا، پوریا کاظمی در وزن 48 کیلوگرم، امیرحسین متقی در وزن 65 کیلوگرم و محمدمبین عظیمی در وزن 92 کیلوگرم صاحب مدال نقره و عرفان الهی در وزن 60 کیلوگرم و مصطفی طغانی در وزن 110 کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند.

در رقابت های کشتی فرنگی نیز تیم ایران با کسب 3 مدال طلا، 2 مدال نقره و 6 مدال برنز پس از تیم ترکیه نایب قهرمان شد و تیم قزاقستان نیز در صندلی سوم نهاده شد.

در مسابقات کشتی فرنگی امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم، سعید اسماعیلی در وزن 51 کیلوگرم و حجت رضایی در وزن 65 کیلوگرم به مدال طلا، محمدامین جبالی فر در وزن 65 کیلوگرم و رضا ساکی در وزن 71 کیلوگرم به مدال نقره و مهدی احدی زناب در وزن 45 کیلوگرم، سجاد عباس پور در وزن 55 کیلوگرم، امیر عبدی و دانیال سهرابی در وزن 60 کیلوگرم، کامران ارقش در وزن 80 کیلوگرم و سعید کریمی زاده در وزن 92 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5004

به "کشتی بین المللی نوجوانان جام پیروزی ترکیه؛ تیم آزاد قهرمان و تیم فرنگی نایب قهرمان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی بین المللی نوجوانان جام پیروزی ترکیه؛ تیم آزاد قهرمان و تیم فرنگی نایب قهرمان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید