کشتی تا تیرماه تعطیل شد!

به گزارش شیوا مارکت، فدراسیون کشتی با توجه به توصیه اتحادیه جهانی کشتی تا تیرماه امسال تمامی برنامه های اردویی و رقابت های خود را لغو می نماید.

کشتی تا تیرماه تعطیل شد!

به گزارش خبرنگاران، محمد ابراهیم امامی، سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه نمود: همانطور که می دانید در شرایط کنونی دنیا با توجه به شیوع ویروس کرونا با یک بحران جدی و خطرناک روبرو شده است و به همین دلیل نیز بیشتر رقابت های ورزشی از جمله المپیک 2020 توکیو یا لغو و یا به تعویق افتاده است.

وی اضافه نمود: به همین دلیل روز 18 فروردین ماه اتحادیه دنیای کشتی در نامه ای به فدراسیون های ملی اعلام نمود که تمامی رقابت های قهرمانی خود را که تا روز 10 تیرماه برنامه ریزی شده بودند به تعویق می اندازد و تاریخ جدید برگزاری این مسابقات نیز پس از هم اندیشی با میزبان، کمیسیون فنی و دپارتمان ورزشی اتحادیه اعلام خواهد شد.

امامی توضیح داد: همچنین تمامی تورنمنت های بین المللی نیز تا همین تاریخ لغو شده است و اتحادیه دنیای کشتی نیز به تمامی فدراسیون های عضو توصیه نموده است که تمامی رویدادهای ملی خود را به منظور اطمینان از حفظ سلامت ورزشکاران و شرکت نمایندگان، لغو نمایند.

سخنگوی فدراسیون کشتی ادامه داد: از سوی دیگر با توجه به اینکه کشور ما نیز درگیر مبارزه با این ویروس خطرناک است، بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین ستاد مقابله با کرونا در ورزش، تمامی فعالیت های ورزشی نیز تا اطلاع ثانوی تعلیق شده است.

وی گفت: بر این اساس فدراسیون کشتی با توجه به موارد فوق تصمیم بر این گرفت که همگام با اتحادیه دنیای کشتی تمامی برنامه های ورزشی خود از جمله برگزاری اردوها و مسابقات را تا 10 تیرماه به حالت تعلیق درآورد و بازگشت به شرایط عادی نیز منوط به مهیا شدن شرایط از نظر شیوع ویروس کرونا، پس از آن تاریخ خواهد بود.

امامی در انتها اظهار داشت: حفظ سلامتی و ایمنی ورزشکاران، مربیان، داوران و سایر دست اندرکاران کشتی کشور و خانواده های آنها مهمترین اولویت فدراسیون کشتی است و امیداریم که مردم عزیز ایران با همکاری و همدلی بتوانند این شرایط سخت را پشت سرگذارند تا بار دیگر شاهد افتخارآفرینی فرزندان و قهرمانان خود باشند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18464

به "کشتی تا تیرماه تعطیل شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی تا تیرماه تعطیل شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید