کوچه های خاکی ارومیه در اولویت آسفالت

به گزارش شیوا مارکت، آسفالت ریزی در شهر ارومیه در حال انجام و اولویت با معابر خاکی است که بعد از اتمام کوچه های خاکی، آسفالت خیابان ها روکش و ساماندهی می شود.

کوچه های خاکی ارومیه در اولویت آسفالت

به گزارش خبرنگاران، رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه با اعلام این خبر گفت: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ارومیه در حوزه عمران به آسفالت کوچه و خیابان های شهر ارومیه ورود پیدا کرده و در حال حاضر نیز بخش های مختلف شهر در دست آسفالت سازی است.

داریوش نوری افزود: اولویت اصلی برای آسفالت ریزی با کوچه های خاکی شهر ارومیه است و بعد از اتمام کوچه های خاکی، معابر و خیابان های دارای آسفالت روکش و ساماندهی می شود. نوری تأکید کرد: ساماندهی ورودی های شهر ارومیه از جاده سلماس آغاز شد و در حال حاضر نیز ساماندهی جاده چی چست در حال اجراست. همچنین پیاده روسازی در جاده ساوالان آغاز شده و در جاده سرو نیز پیاده روسازی و کف سازی اجرا شده است و سایر مناطق دیگر نیز در دست اقدام است.

نوری با اشاره به این که بخش خصوصی نیز در آسفالت سازی سطح شهر همکاری دارد بیان نمود: سازمان عمران در بخش پیاده روسازی در منطقه دیگاله، راهنمایی و خیابان والفجر در دست اجراست و پیاده روسازی در خیابان های امامت، دوشابچی خانه، مفتح و جاده سرو به اتمام رسیده است.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10250

به "کوچه های خاکی ارومیه در اولویت آسفالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوچه های خاکی ارومیه در اولویت آسفالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید