200 مسافر ایرانی از فرودگاه بمبئی به ایران بازگشتند

به گزارش شیوا مارکت، حدود 200 تن از مسافرین جا مانده از پروازهای برنامه ای قبلی از هند، صبح امروز (آدینه) از فرودگاه بمبئی راهی ایران شدند.

200 مسافر ایرانی از فرودگاه بمبئی به ایران بازگشتند

به گزارش خبرنگاران، در راستای اقدامات به عمل آمده قبلی توسط سفارت ایران در دهلی نو و سرکنسولگری های کشورمان در بمبئی و حیدرآباد و در رابطه با انتقال هموطنان به کشور به دنبال کوشش های به عمل آمده سفارت کشورمان در دهلی نو و مساعدت دولت هند، امروز آدینه مورخه 29 فروردین 99 یک فروند هواپیمای ایرباس متعلق به شرکت هواپیمایی ملی ایران حدود 200 تن از مسافرین جا مانده از پروازهای برنامه ای قبلی را به میهن اسلامی منتقل نمود.

در همین رابطه پیرو اقدامات صورت گرفته در مورد شناسایی، اطلاع رسانی، اخذ مجوزهای بهداشتی و تردد، تمدید ویزا و جابجایی هموطنان، صبح امروز کارکنان نمایندگی در بمئی ساعاتی قبل از حضور مسافران در رودگاه بمبئی حاضر و مساعدت های لازم را به عمل آوردند.

علیخانی، سرکنسول ایران در مومبای نیز شخصا در فرودگاه حاضر و با مسافرین پرواز مذکور ددیار و ضمن ارائه توضیحات و توصیه ها لازم از صبوری و همراهی ایشان قدردانی و از نظرات و پیشنهادات هموطنان آگاه شد.

سرکنسول همچنین از مسئولین دفتر هما و مسئولین هندی گمرک و پلیس مستقر در فرودگاه بمبئی در مساعدت با مسافرین ایرانی سپاسگزاری کرد.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18889

به "200 مسافر ایرانی از فرودگاه بمبئی به ایران بازگشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "200 مسافر ایرانی از فرودگاه بمبئی به ایران بازگشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید