40 واحد مسکونی به مددجویان ایلامی واگذار می گردد

به گزارش شیوا مارکت، فرزاد زینی وند در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: در طول دهه فجر سال جاری تعداد چهل واحد مسکونی به مددجویان فاقد مسکن این استان واگذار می گردد.

40 واحد مسکونی به مددجویان ایلامی واگذار می گردد

زینی وند گفت: این واحدهای مسکونی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی واگذار می شوند شامل 20 واحد شهری و 20 واحد روستایی بوده که در شهرستان های مختلف استان به نیازمندان واگذار می شوند.

وی اضافه کرد: زیربنای این واحدهای مسکونی حدود 3 هزار متر بوده و برای ساخت آن ها بیش از یک میلیارد تومان از محل اعتبارات این نهاد اختصاص یافته است.

زینی وند به عملکرد حوزه مسکن و ساختمان کمیته امداد استان ایلام در امسال اشاره نمود و گفت: امسال تاکنون بیش از هزار و 500 مورد فعالیت عمرانی و ساختمانی برای مددجویان این استان انجام گرفته و برای انجام این پروژه ها نیز حدود 22 میلیارد تومان از محل اعتبارات این نهاد و تسهیلات بانکی هزینه شده است.

مدیر امور مسکن و ساختمان کمیته امداد استان ایلام اضافه کرد این پروژه های ساختمانی شامل: ساخت 57 واحد مسکن شهری، ساخت 284 واحد مسکن روستایی، هزار و 22 مورد تعمیرات و بهسازی مسکن مددجویی و ساخت بیش از 170 مورد سرویس بهداشتی و حمام بوده است.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3173

به "40 واحد مسکونی به مددجویان ایلامی واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "40 واحد مسکونی به مددجویان ایلامی واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید