آغازعملیات آبرسانی به سه روستای بخش گوهران، معارضات مردمی مانع است

به گزارش شیوا مارکت، یوسف حسینی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به اینکه خوشبختانه در بخش گوهران تا کنون شاهد عملیات آبرسانی به روستاهای متعدد در امسال بوده ایم گفت: پروژه آبرسانی از سد سهران در بخش گوهران یکی از پروژه های خوب دولت در این شهرستان بود که تا کنون از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار بوده است.

آغازعملیات آبرسانی به سه روستای بخش گوهران، معارضات مردمی مانع است

حسینی بیان داشت: در تابستان امسال روستاهای بخش گوهران در وضعیت بد بی آبی وکم آبی روبرو شده بودند که با رایزنی های اجرا شده با مدیران آبفای روستایی در استان وشهرستان و انجام اقدامات درخور آنها این مشکل را کنترل نموده وبه روستائیان با تانکر آبرسانی شد.

بخشدار گوهران عنوان نمود: مردم روستاهای بشنو، درشهر، وتیدر در این بخش با مشکل بی آبی روبرو بودند که با رایزنی های اجرا شده با اداره کل آبفای روستایی در استان و شهرستان برای حل مشکل بی آبی و آبرسانی به این روستائیان در حال حفر چاه هستیم تا مردم بتوانند از آب شرب برخوردار باشند.

حسینی توضیح داد: در طرح آبرسانی از سد سهران که به 55 روستا در بخش گوهران، پیمانکار پروژه با جدیت مشغول به کار است که امیدواریم با این روند تا دهه فجر به چند روستای دیگر آبرسانی گردد.

وی از وجود معارضات مردمی در چند روستای این بخش برای جلوگیری از آبرسانی به روستائیان اشاره نمود وگفت: متاسفانه درروستاهای بشنو و درشهر و چند روستای دیگر وجود معارضات مردمی روند اجرای کار را مختل نموده است که با رایزنهای اجرا شده مشکل سه روستا رفع شد، اما در روستاهایبشنو و درشهر این مشکل تا کنون پابرجاست که با رایزنی های مسئولان و بزرگان روستاها مشکل این دو روستا نیز بر طرف می گردد.

حسینی با بیان اینکه یک حلقه چاه دیگر در شهرگوهران برای حل مشکل کمبود آب در نظر گرفته شده است عنوان نمود: با اعتبارت درنظر گرفته شده برای حل مشکل آب در روستاهای بخش گوهران و سرعت فیزیکی پروژه آبرسانی از سد سهران امیدواریم که در آینده ای نزدیک مشکل آب در بخش گوهران رفع گردد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1540

به "آغازعملیات آبرسانی به سه روستای بخش گوهران، معارضات مردمی مانع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغازعملیات آبرسانی به سه روستای بخش گوهران، معارضات مردمی مانع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید