آمادگی خراسان رضوی برای سرمایه گذاری های مشترک با استان نجف

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: تجربه های پیروز مالی خراسان رضوی می تواند در قالب مشاوره و سرمایه گذاری های مشترک در اختیار استانداری نجف قرار گیرد.

آمادگی خراسان رضوی برای سرمایه گذاری های مشترک با استان نجف

علیرضا رزم حسینی در ملاقات سرکنسول عراق در مشهد که در محل دفتر استاندار برگزار گردید، اظهار کرد: امیدواریم در زمان ماموریت سرکنسول عراق در مشهد، روابط بین خراسان رضوی و نجف اشرف ارتقا یابد.

وی اضافه نمود: جمهوری اسلامی ایران یاری های سخاوتمندانه ای در حوزه امنیت عراق انجام داده و همین موضوع باعث شده احساس برادری و اخوت بین دو ملت ادامه پیدا کند.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه کشور ایران تا به امروز برای ساخت عتبات عالیات اقدامات مناسبی انجام داده است، مطرح کرد: تکمیل پروژه هایی که در این زمینه وجود دارد با همان جدیت قبل ادامه پیدا خواهد نمود.

رزم حسینی با اشاره به خدماتی که از طرف شهرداری مشهد درایام اربعین در شهر نجف صورت گرفت، توضیح داد: هزاران نفر از کارکنان شهرداری مشهد مسئولیت بهداشت، نظافت و تغذیه زائران اربعین حسینی را برعهده داشتند.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی وی با ابراز علاقمندی و آمادگی برای اجرایی شدن پروتکل خواهرخواندگی نجف اشرف و مشهد، گفت: خراسان رضوی تجربه های بسیار پیروزی در حوزه اقتصاد دارد که می تواند در قالب مشاوره و سرمایه گذاری های مشترک به استانداری نجف ارائه گردد.

استاندار خراسان رضوی بیان نمود: ظرفیت تورسیم سلامت در خراسان رضوی وجود دارد و از سرکنسول عراق در مشهد دعوت می کنیم که از ظرفیت های مالی استان بازدید نمایند.

در ادامه اسعد سلطان ابوگلل، سرکنسول عراق در مشهد، اظهار کرد: دو کشور ایران و عراق و ملت های آن ها شرایط بسیار سختی در طول تاریخ پشت سر گذاشته اند اما علیرغم این شرایط همیشه کوشش نموده اند روابط خود را حفظ نمایند.

وی اضافه نمود: دشمنان هرچه برای تفرقه انداختن بین دو ملت ایران و عراق کوشش کردند، پیروز نشدند، در این راستا بسیاری از روابط و ویژگی های مشترک بین دو کشور ایران و عراق باعث شده رابطه خوب بین دو کشور ادامه پیدا کند.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16357

به "آمادگی خراسان رضوی برای سرمایه گذاری های مشترک با استان نجف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی خراسان رضوی برای سرمایه گذاری های مشترک با استان نجف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید