اتریش میزبان رقابتهای جودو قهرمانی دنیا شد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، شورای اجرایی فدراسیون دنیای جودو در فاصله دو روز به شروع رقابتهای قهرمانی دنیا، قفقار هتل شهر باکو میزبان جلسه شورای اجرایی فدراسیون دنیای بود. جلسه ای که با حضور ماریوس ویزر رئیس فدراسیون دنیای برگزار گردید.

اتریش میزبان رقابتهای جودو قهرمانی دنیا شد

در ابتدای جلسه ویزر از کوششهای عبدالله اف رئیس فدراسیون آذربایجان برای سازماندهی برگزاری مسابقات تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد رقابتهای سطح بالایی را در این دوره ببینیم.وی همچنین از ناصر تمیمی خزانه دار فدراسیون دنیای و رئیس فدراسیون امارات برای میزبانی رقابتهای گرنداسلم ابوظبی تشکر کرد.

در ادامه عبدالله اف ضمن خوش آمد گویی به اعضای شورای اجرایی فدراسیون دنیای گزارشی از مرراحل آماده سازی باکو برای برگزاری این رقابتها ارائه داد و اضافه کرد: بسیار خرسندم که به مناسبت این مسابقات قهرمانی دنیا به شما خوشامد می گویم. من می توانم به شما اطمینان دهم که ما هر گونه کوشش برای سازماندهی یکی از بهترین دوره از رقابتهای دنیای را انجام داده ایم و امیدوارم مهمان نوازی آذری را به بهترین شکل در این دوره تجربه کنید.

پس از سخنان رئیس فدراسیون آذربایجان، اعلام شد که مسابقات قهرمانی دنیا در سال 2021 به میزبانی اتریش در وین برگزار خواهد شد. میزبانی رقابتهای دنیای 2018 پیش از این به ژاپن در توکیو واگذار گردیده بود. ضمن اینکه سال 2020 به دلیل المپیک، مسابقات دنیای برگزار نمی گردد.

رقابتهای جودو قهرمانی دنیا از پنجشنبه هفته جاری به میزبانی آذربایجان در باکو شروع می گردد.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 868

به "اتریش میزبان رقابتهای جودو قهرمانی دنیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتریش میزبان رقابتهای جودو قهرمانی دنیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید