اردوگاه های دانش آموزی در اردبیل افزایش می یابد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، احمد ناصری شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اردبیل توضیح داد: طرح مطالعه ایجاد پنج اردوگاه جدید دانش آموزی در مناطق مختلف استان اردبیل شروع شده تا در صورت موافقت نهایی با این اردوگاه ها شاهد شروع به کار احداث چنین مراکزی باشیم.

اردوگاه های دانش آموزی در اردبیل افزایش می یابد

وی با بیان اینکه پس از اتمام طرح های مطالعاتی صدور آگهی های مزایده برای احداث شروع خواهد شد، اضافه نمود: توجه به چنین زیرساخت هایی از نیازهای اصلی آموزش و پرورش استان اردبیل محسوب می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در ادامه بر ضرورت شتاب بخشی به روند سوادآموزی استان تاکید نمود و یادآور شد: در کنار توجه به مفاهیم تحصیلی و کسب رتبه های برتر در آزمون های علمی باید به موضوع تربیت اسلامی در مدارس نیز تاکید ویژه ای شود.

ناصری ادامه داد: یکی دیگر از مهمترین موضوعاتی که از چالش های آموزشی در تمامی استان ها محسوب می شود، ارتقای مهارت آموزی دانش آموزان بوده تا زمینه اشتغال زایی و ورود مناسب به بازار کار پس از اتمام تحصیلات فراهم شود.

وی اجرایی شدن طرح ایران مهارت را از جمله برنامه های درنظر گرفته شده برای افزایش مهارت های دانش آموزان دانست و یادآور شد: اجرای کیفی و مناسب این طرح که در سراسر استان اردبیل با جدیت دنبال می شود، می تواند با نتایج بسیار ارزشمندی همراه شود تا در نهایت تسهیل گر ورود آینده سازان جامعه به بازار کار و رونق فراوری و صنعت استان شود.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3555

به "اردوگاه های دانش آموزی در اردبیل افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوگاه های دانش آموزی در اردبیل افزایش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید