استفاده از صدای باب راس برای ترغیب مردم به خوابیدن

به گزارش شیوا مارکت، سازندگان یک اپلیکیشن در زمینه سلامت ذهن، از صدای باب راس برای آرامش بخشیدن به مردم و ترغیب آنها به خوابیدن استفاده می نمایند.

استفاده از صدای باب راس برای ترغیب مردم به خوابیدن

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، سازندگان اپلیکیشن Calm قصد دارند برای ترغیب مردم به خواب با کلمات آرامش بخش، از صدای باب راس استفاده نمایند.

باب راس (Bob Ross)، نقاش مشهور آمریکایی، سازنده و مجری برنامه لذت نقاشی بود که برای بیش از 10 سال از شبکه های تلویزیونی آمریکا و کانادا پخش می شد. این هنرمند، با بیان شیوا و جذاب خود سعی داشت به همه ثابت کند می توانند مانند او نقاشی نمایند. راس، در چهار ژوئیه سال 1995، در سن 53 سالگی بر اثر ابتلا به سرطان از جهان رفت.

اکنون، اپلیکیشنی موسوم به نقاشی با باب راس برای تلفن همراه طراحی شده است که در آن، ویدئوهای برنامه لذت نقاشی مورد استفاده قرار گرفته اند. هدف از ساخت این اپلیکیشن، یاری به مردم در خوابیدن با استفاده از کلمات آرامش بخش است.

Calm در میان اپلیکیشن های برتر در زمینه سلامت ذهن واقع شده است و تاکنون بیش از 22 میلیون بار توسط مردم دانلود شده است.

استفاده از صوت برنامه لذت نقاشی، تاکنون مجاز نبوده است. نخستین بخش این اپلیکیشن، هفته گذشته عرضه شد و قرار است دو بخش دیگر نیز در تابستان، ارائه شوند. در صورت موفقیت این طرح، ممکن است سازندگان Calm بتوانند مجوز ساخت مجموعه های آینده را با استفاده از برنامه های راس دریافت نمایند.

ژوان کوالسکی (Joan Kowalski)، رئیس شرکت باب راس گفت: ما هر روز از مردم می شنویم که برای شنیدن صدای باب راس، ویدئوهای برنامه او را می بینند. شاید آنها فکر نمایند که به خواب رفتن با صدای باب، شرم آور و توهین به اوست اما ما باور داریم که باب، این کار را دوست خواهد داشت.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13024

به "استفاده از صدای باب راس برای ترغیب مردم به خوابیدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از صدای باب راس برای ترغیب مردم به خوابیدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید