افزایش 20 درصدی تعرفه های پستی، آمار توزیع گذرنامه زائران اربعین

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، حسین نعمتی ظهر امروز در نشست خبری شرکت ملی پست که به مناسبت 17 مهر ماه روز جهانی پست برگزار گشت، در پاسخ به خبرنگاران در مورد نرخ تعرفه های پستی گفت: مطابق با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات قیمت سرویس های پستی از ابتدای مهر ماه با افزایش همراه شده است.

افزایش 20 درصدی تعرفه های پستی، آمار توزیع گذرنامه زائران اربعین

وی گفت: مطابق جدول تعرفه ای این مصوبه کمتر از 20 درصد در قیمت سرویس های پستی رشد داشته ایم که البته این نرخ ها رقابتی و بخش خصوصی نیز این تعرفه ها را اعمال می کند.

نعمتی ادامه داد: نرخ سرویس های پستی طی سه سال گذشته افزایشی نیافته بود که با توجه به میزان تورم در کشور در بخش های مختلف، درخواست افزایش نرخ خدمات پستی را به سازمان تنظیم مقررات ارائه دادیم که با موافقت کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات همراه شد.

مدیرعامل شرکت پست درباره سرویس دهی شرکت پست به زائران اربعین حسینی نیز گفت: تاکنون 450 فقره گذرنامه از سوی شرکت پست به زائران اربعین توزیع شده است.

وی ادامه داد: از سوی ناجا روزانه 40 هزار گذرنامه و برگه تردد به شرکت پست تحویل داده می شود که با سرعت در شهرهای مختلف به زائران اربعین حسینی توزیع می شود.

وی تاکید کرد: شرکت ملی پست با تشکیل ستاد اربعین و تعامل با ناجا در مراکز اصلی تجزیه مرسولات پستی شیفت 24 ساعته دارد و شیفت توزیع گذرنامه تا 10 شب برقرار است.

نعمتی ادامه داد: تلاش این است که به سرعت توزیع گذرنامه برای زائران اربعین در استان ها انجام شود و روند توزیع گذرنامه در شهرستان ها حدود 48 ساعت به طول می انجامد.

وی گفت: اگر زائری برای دریافت گذرنامه و برگه تردد خود عجله دارد می تواند از طریق سرویس پست یافته در زمان زودتری گذرنامه خود را دریافت کند.

ادامه دارد...

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11705

به "افزایش 20 درصدی تعرفه های پستی، آمار توزیع گذرنامه زائران اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 20 درصدی تعرفه های پستی، آمار توزیع گذرنامه زائران اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید