اوسیانو کروز: فعلاً چیزی نبرده ایم و فقط حق داریم 4 روز بیشتر در امارات باشیم، باید تمرکزمان را روی مسائلی بگذاریم که می توانیم کنترل کنیم

به گزارش شیوا مارکت، اوسیانو کروز، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما بازیکنان و مسائل داخل زمین را می توانیم کنترل کنیم و تمرکزمان را هم روی همین مسائل گذاشته ایم.

اوسیانو کروز: فعلاً چیزی نبرده ایم و فقط حق داریم 4 روز بیشتر در امارات باشیم، باید تمرکزمان را روی مسائلی بگذاریم که می توانیم کنترل کنیم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، اوسیانو کروز در حاشیه تمرین بعدازظهر امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران گفت: مقابل یک تیم با سازماندهی خوب بازی کردیم. عمانی ها از لحاظ انفرادی هم تیم خوبی داشتند. در ابتدای بازی کارمان بسیار سخت بود، اما بعد از آن بسیار خوب کار کردیم و توانستیم به یک پیروزی خوب برسیم.

وی اضافه نمود: به طور کلی از عملکرد بازیکنان مان بسیار راضی هستیم. الان زمان این است که بازیکنان ریکاوری نمایند. البته برای کادرفنی کار از دیروز آغاز شده است و ما از شب گذشته به چین فکر می کنیم، ولی بازیکنان باید امروز ریکاوری و از فردا خودشان را برای دیدار با چین آماده نمایند.

مربی تیم ملی کشورمان در خصوص اضافه شدن سیستم VAR به مسابقات از مرحله بعد گفت: دوست ندارم در خصوص مسائل داوری صحبت کنم. به خاطر اینکه هر چقدر بیشتر در خصوص داوری صحبت کنیم، بیشتر در جریان بازی مشکل خواهیم داشت. توقع ما این است که با استفاده از سیستم VAR مسائل در بازی کمتر گردد.

کروز اضافه نمود: فوتبال بازی اشتباهات است و همان طور که بازیکنان دو تیم اشتباه می نمایند امکان دارد داور هم دچار اشتباه گردد. باید تمرکزمان را روی مسائلی بگذاریم که می توانیم کنترل کنیم. ما بازیکنان و مسائل داخل زمین را می توانیم کنترل کنیم و تمرکزمان را هم روی همین مسائل گذاشته ایم.

با حضور مارچلو لیپی در تیم چین به احتمال فراوان شاهد بازی دفاعی این تیم خواهیم بود، چه تدابیری اندیشیده شده تا تیم ایران به هدف خود در این مسابقه برسد؟، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به طرح این پرسش توضیح داد: مطمئناً لیپی مربی بسیار بزرگی است، اما ما هم ایدهای خودمان را برای تقابل با این تیم داریم و نمی توانیم این ایده ها را با شما در میان بگذاریم. باید بین خودمان نگه داریم تا به بازی برسیم. در سه روز آینده آماده تقابل با چین خواهیم شد، اما به شما قول می دهم با همان احترامی که مقابل تمام تیم ها پا به زمین گذاشتیم، مقابل چین هم بازی خواهیم کرد. تنها راهی هم که بخواهیم به حریف احترام بگذاریم این است که ابتدا به خودمان باور داشته باشیم. همان طور که گفتم ما تا به اینجا چیزی را برنده نشده ایم، فقط این حق را داشته ایم که چهار روز بیشتر اینجا (امارات) باشیم. باید همین طور به کارمان ادامه دهیم، با همان احترامی که تاکنون مقابل حریفان ظاهر شده ایم، همان طور هم مقابل چین بازی خواهیم کرد و امیدوارم مسائل بهتر گردد.

کروز در خصوص اینکه به نظر می رسید تیم ایران در 15 دقیقه ابتدایی مقابل عمان تمرکز لازم را نداشت و آیا به بازیکنان توصیه نموده اند که در بازی با چین این اتفاق تکرار نگردد، عنوان نمود: شما نمی توانید در یک بازی در خصوص 15 دقیقه اول یا آخر آن صحبت کنید. ما باید تصویر کلی را نگاه کنیم. همان طور که گفتم عمان تیم بسیار خوبی بود و نقاط قوت و صلاح خود را داخل زمین داشت. البته به ارزش های دو تیم باید پرداخت، همان طور که می گویم عمان پنالتی را خراب کرد، همان طور هم باید بگوییم دروازه بان ما توانست پنالتی را مهار کند. فوتبال بازی است که بعضی اوقات فراتر از اشتباهاتی که ما مرتکب می شویم، قدرت حریف است و اینکه بتوانیم با آن مقابله کنیم.

kurdeblog.ir: مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2861

به "اوسیانو کروز: فعلاً چیزی نبرده ایم و فقط حق داریم 4 روز بیشتر در امارات باشیم، باید تمرکزمان را روی مسائلی بگذاریم که می توانیم کنترل کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوسیانو کروز: فعلاً چیزی نبرده ایم و فقط حق داریم 4 روز بیشتر در امارات باشیم، باید تمرکزمان را روی مسائلی بگذاریم که می توانیم کنترل کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید