ایران بهترین فدراسیون آسیا می گردد؟

به گزارش شیوا مارکت، ایران یکی از بخت های اصلی بردن جایزه بهترین فدراسیون فوتبال آسیا است.

ایران بهترین فدراسیون آسیا می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ایران بار دیگر کاندید انتخاب به عنوان بهترین فدراسیون فوتبال آسیا است و شانس خوبی هم برای کسب این عنوان دارد. این اتفاق قبلا هم اتفاق افتاده ایران در سال های قبل هم توانسته به عنوان بهترین فدراسیون آسیا انتخاب گردد.

ماجرا از این قرار است که هر سال چند ماه قبل از مراسم Afc یک فراخوان می دهد که فدراسیونی که می خواهد در این بخش برنده جایزه گردد عملکرد یک سال اخیر خود را برای Afc ارسال کند که بیشتر فدراسیون ها هم در این فراخوان شرکت نمی نمایند ولی فدراسیون فوتبال ایران از زمان ریاست کفاشیان همواره در این فراخوان شرکت نموده و حتی یک سال که اتفاقا تیم های ما نتایج ضعیفی هم گرفته بودند و فدراسیون هم شدیدا زیر فشار نقدها قرار داشت، نامه 46 صفحه ای برای Afc نوشته بود که در نهایت برنده هم شد.

در آن نامه درباره عملکرد فدراسیون و توسعه فوتبال بانوان نوشته شده بود ولی سال جاری فدراسیون می تواند روی مسائلی چون ورود بانوان به استادیوم مانور دهند و برنده جایزه شوند.

جایزه ای جزو جوایز اصلی نیست ولی برای فدراسیون ما در شرایط پرانتقاد فعلی می تواند خوب باشد و با توجه به اینکه تاج نایب رییس اول Afc است، ایران شانس زیادی برای رسیدن به این عنوان دارد. علاوه بر این احتمالا جایزه بهترین بازیکن فوتسال هم به ایران برسد که فدراسیون ما هم راضی این مراسم را ترک کند چرا که جایزه سردار آزمون و علیرضا بیرانوند کمی دور از دسترس است، مگر اینکه لابی خوبی اجرا شده باشد یا اتفاق خاصی رخ دهد؛ چرا که تنها بازیکنانی برنده می شوند که در مراسم حاضر باشند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14047

به "ایران بهترین فدراسیون آسیا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران بهترین فدراسیون آسیا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید