بازگشت نداشتن چادرها از مسائل هلال احمر خراسان شمالی

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: بازگشت نداشتن چادرهای هلال احمر از مسائل این نهاد است.

بازگشت نداشتن چادرها از مسائل هلال احمر خراسان شمالی

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، محسن نجات در نشست خبری توضیح داد: در زلزله سال 96 تنها 40 درصد از چادرها بازگشت داشتند و قیمت هر کدام از چادرها بیش از یک میلیون تومان است که متأسفانه بخش زیادی از این چادرها بازگشت ندارند.

وی با اشاره به اینکه کاروان خدمات داوطلبانه در روز چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه امسال به دو روستای صندل آباد و احمد آباد اعزام می شوند، اضافه نمود: در این کاروان 12 پزشک عمومی و متخصص حضور دارند و در این روستاها خدمات رایگانی را به مراجعه نمایندگان ارائه می نمایند.

وی با بیان اینکه 100 نفر از بیماران دیابتی در این روز توسط پزشکان معاینه می شوند، ادامه داد: ویزیت 300 نفر از بیمارانی که فشار خون دارند، ارائه خدمات دندانپزشکی، استقرار داروخانه در آن منطقه و… از جمله خدماتی است که توسط کاروان ها به مردم آن منطقه ارائه می گردد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر در رابطه با طرح های نوروزی، اظهار کرد: به مدت 22 روز به طور کامل به مسافران نوروزی خدمات رسانی شده و به بیش از پنج هزار حادثه دیده یاری رسانی شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به حادثه سیلاب جاری شده در این استان طی 40 روز گذشته اظهار کرد: از هیچ استان معینی نیرو به خراسان شمالی اعزام نشده است و تمام فعالیت ها توسط نیروهای جمعیت هلال احمر استان انجام شد.

وی اضافه نمود: طی مدت مذکور به سه هزار و 413 نفر یاری رسانی شده و 580 تخته چادر ،200 تخته پتو، سه هزار قوطی کنسرو و هشت تن پلاستیک در مناطق سیل زده توزیع شد.

وی در رابطه با یاری های مردمی در حادثه سیل، اعلام کرد: 450 میلیون تومان یاری های غیرنقدی و 250 میلیون تومان یاری های نقدی به مناطق سیل زده اجرا شده است.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5677

به "بازگشت نداشتن چادرها از مسائل هلال احمر خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت نداشتن چادرها از مسائل هلال احمر خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید