باشگاه استقلال: به دغدغه فوتبالیست ها باید احترام گذاشت

به گزارش شیوا مارکت، باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای در کانال رسمی خود در فضای مجازی، درباره نگرانی بازیکنان از آغاز دوباره مسابقات در دوران شیوع کرونا توضیحاتی ارائه کرد.

باشگاه استقلال: به دغدغه فوتبالیست ها باید احترام گذاشت

در این بیانیه آمده است:

بازی های لیگ به زودی آغاز می گردد، اما آیا مربی، بازیکن و سایر عوامل برگزاری یک مسابقه فوتبال حق ندارد در چنین شرایطی نگران باشد؟ در روز هایی که آمار مبتلایان به کرونا در کشور همچنان بالا می رود و خبر از سیر صعودی مبتلایان به این بیماری می رسد، در روز هایی که پزشکان و وزارت بهداشت هشدار های لازم را می دهند، می توان نگران نبود؟ می توان آسوده پا به میدانی گذاشت که در آن برخورد با بازیکن حریف و هم تیمی اجتناب ناپذیر است؟

آغاز لیگ فوتبال آلمان شاید انگیزه ای برای لیگ ما شد تا به فکر آغاز دوباره آن بیفتیم، اما آیا امکانات ما با کشور های اروپایی برابری می نماید؟ آیا هتلی را می توان رزرو کرد که تنها مختص به یک باشگاه باشد؟ می توان با یک پرواز اختصاصی به شهر های میزبان سفر کرد؟

حال که تست کرونا دو بازیکن داخلی مثبت اعلام شده، حق داریم نگران باشیم. حق داریم نگران وضعیتی باشیم که کم قربانی نگرفته و در این بین جوان و پیر، ورزشکار و غیر ورزشکار نمی شناسد و به هیچ کسی رحم نخواهد کرد.

نگران وضعیتی هستیم که ممکن است از لیگ فوتبال ایران هم قربانی بگیرد. نگران امکاناتی هستیم که می دانیم با اروپا برابری نمی نماید. اگر چه در آغاز لیگ از کشور های پیشرفته الگو می گیریم، اما آیا در امکانات نداشته مان هم الگو پذیری می کنیم؟ آیا امکانات و بستر لازم را برای برگزاری بازی های لیگ فراهم نموده ایم؟

مربی نگران است، بازیکن نگران است و این نگرانی در این سیر صعودی مبتلایان به کرونا اگر نباشد، غیر عادی است. باید فوتبالیست هایی که نگران سلامتی خود، خانواده و جامعه شان هستند را درک کرد و به دغدغه های آن ها احترام گذاشت.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20193

به "باشگاه استقلال: به دغدغه فوتبالیست ها باید احترام گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال: به دغدغه فوتبالیست ها باید احترام گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید