باشگاه تراکتور رسما خواهان تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور درباره تعطیلی لیگ برتر فوتبال توضیحاتی داد.

باشگاه تراکتور رسما خواهان تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد

به گزارش به نقل سایت رسمی باشگاه تراکتور، میرمعصوم سهرابی در مورد ادامه یا تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: فیفا به عنوان متولی فوتبال در جهان، تصمیم گیری در این زمینه را به فدراسیون فوتبال هر کشور واگذار نموده است؛ از طرفی نیز کمیته پزشکی فیفا طی گفت و گویی رسما اعلام نموده که لیگ های فوتبال فوراً تعطیل گردد؛ چرا که سلامت انسان ها به مراتب با ارزش تر و مهمتر از فوتبال و درآمد های ناشی از آن است. با توجه به اینکه فوتبال ایران برخلاف کشور های اروپایی، صرفاً هزینه بوده و درآمدی از آن عاید تیم ها نمی گردد، پس بهتر است مسابقات لیگ نوزدهم نیمه تمام به سرانجام برسد.

وی اضافه نمود: باتوجه به نیمه تمام ماندن لیگ های معتبری همچون کشور های فرانسه، آرژانتین و هلند و از سوی دیگر اصرار عجیب متولیان فوتبال ایران برای ادامه مسابقات، این موضوع در اذهان عمومی تداعی می گردد که شاید فدراسیون با اسپانسری قرارداد همکاری دارد و به خاطر برطرف تکلیف و منافع خودش، به ادامه مسابقات در شرایط کرونا اصرار می نماید.

سهرابی اظهار داشت: فدراسیون فوتبال باید هزینه باشگاه ها و همچنین سلامت بازیکنان را در اولویت نخست قرار داده و ادامه مسابقات لیگ نوزدهم را به طور کامل لغو کند و اکثریت باشگاه ها نیز طی مکاتباتی، از فدراسیون فوتبال درخواست لغو ادامه مسابقات را داشته اند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراکتور در مورد پیشنهاداتش برای اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال، گفت: باتوجه به اینکه بخش عظیمی از فوتبال ایران را تیم های لیگ فزونی، دسته یکی، دست دومی و. شامل می شوند و باشگاه ها با هزینه های خود چرخ فوتبال ایران را می چرخانند، پس تاثیر رأی باشگاه ها در انتخابات فدراسیون فوتبال، باید بیش از 50 درصد باشد.

وی مطرح نمود: درخواست ما از دبیر کل فدراسیون فوتبال و کمیته تدوین اساسنامه فدراسیون فوتبال، این است که اکثریت حق رای با باشگاه ها باشد. چرا که معتقدیم اینکه باشگاه ها برای این فوتبال هزینه نمایند؛ ولی رای سایرین در انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال تاثیر بیشتری داشته باشد، بی عدالتی است.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19486

به "باشگاه تراکتور رسما خواهان تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تراکتور رسما خواهان تعطیلی لیگ برتر فوتبال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید