باشگاه شهرخودرو: مجبور شدیم رضایت نامه گل محمدی را برای پرسپولیس امضا کنیم

به گزارش شیوا مارکت، باشگاه شهرخودرو مشهد پس از جدایی یحیی گل محمدی و پیوستن وی به پرسپولیس بیانیه ای با عنوان تا جایی که زورمان رسید پای سرمربی مان ایستادیم، اما...! منتشر کرد.

باشگاه شهرخودرو: مجبور شدیم رضایت نامه گل محمدی را برای پرسپولیس امضا کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در این بیانیه آمده است:

باسمه تعالی

هواداران پرشور و عزیز باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان

سلام

در روزهایی که بی مهری های زیادی به یکی از ارزنده ترین سرمایه های ملی فوتبال ایران شده بود، دست در دست یحیی گل محمدی گذاشتیم و با او یاعلی گفتیم. شهرخودرو خراسان با یحیی دوست داشتنی پیروز شد تا برای اولین بار آسیا را برای فوتبال خراسان فتح کند و از این باب نه تنها باشگاه بزرگ شهرخودرو که فوتبال استان پهناور خراسان مدیون زحمات اوست.

در ابتدای فصل جاری با مطالبه شما هواداران عزیز با یحیی گل محمدی قراردادی دوساله منعقد شد و با وجود درخواست پرسپولیس و تیم ملی امید در ابتدای فصل، به جهت تدارک تیمی قدرتمند و متناسب با شان فوتبال خراسان در لیگ برتر و آسیا ایشان را در مشهد حفظ کردیم و نیم فصلی قابل قبولی را هم کنار هم گذراندیم.

در سرانجام دور رفت لیگ برتر نوزدهم و در حالی که با خبر هستید، باشگاه پرسپولیس پس از جدایی سرمربی خارجی خود مجددا خواستار جذب سرمربی شهرخودرو برای هدایت پرسپولیس شد که البته پاسخ ما بازهم منفی بود، اما دوباره تماس ها شروع شد و همه برای این انتقال، در این برهه حساس با باشگاه ما تماس گرفتند تا رضایت نامه گل محمدی را بدهیم، اما دریغ از یک تماس از داخل استان خراسان رضوی!

به خواست هواداران و پایبندی به برنامه های بزرگی که در شهرخودرو داریم تا جایی که زورمان رسید، پای سرمربی مان ایستادیم و تمام راه ها را نیز به تنهایی طی کردیم اما در نهایت نشد که نشد و مجبور شدیم رضایت نامه سرمربی تیم مان را برای هدایت پرسپولیس امضاء کنیم.

با همه این شرایط اما حالا دیگر باید خودمان را برای شروع نیم فصل دوم لیگ برتر و بازیهای آسیایی آماده کنیم و زمانی برای از دست دادن همین فرصت اندک نداریم. اکنون به پشتوانه هواداران عزیز خود در سراسر خراسان بزرگ به دنبال روزهای خوبی هستیم که قطعا حمایت شما آن را رقم خواهد زد. در این راستا با استفاده از پتانسیل های استان پهناور خراسان، دست در دست هم، می رویم برای تداوم پیروزیت در سایه وحدت و با عنایت امام رضا(علیه السلام)، انشاالله.

tour-canada.ir: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان 99 را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15330

به "باشگاه شهرخودرو: مجبور شدیم رضایت نامه گل محمدی را برای پرسپولیس امضا کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه شهرخودرو: مجبور شدیم رضایت نامه گل محمدی را برای پرسپولیس امضا کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید