برانکو: باید 2 بازیکن دیگر سپاهان اخراج می شدند، کارگر ورزشی ام با همه مذاکره می کنم

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی پرسپولیس می گوید به بازیکنانش بابت فینالیست شدن در جام حذفی فوتبال ایران، افتخار می نماید.

برانکو: باید 2 بازیکن دیگر سپاهان اخراج می شدند، کارگر ورزشی ام با همه مذاکره می کنم

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویج بعد از صعود تیمش به فینال جام حذفی در نشست خبری اظهار کرد: طبیعی است که بابت صعود به فینال جام حذفی مسرور هستیم. به بازیکنان افتخار می کنم.

وی ادامه داد: قبل از هر چیزی به بازیکنانم تبریک می گویم. برای طرفداران مان که در این استادیوم ما را حمایت کردند، مسرور هستم. آن ها مسائل زیادی را در طول روز تحمل کردند. آن ها هم از تشویق تیم مان انصراف ندادند. بازیکنانم 120 دقیقه جنگیدند و یک بازی بسیار زیبا را ارائه کردند. قاطعانه بهتر از سپاهان بودیم و نشان دادیم چرا بهترین تیم ایران هستیم چون بازی نیمه نهایی را با تیم دوم لیگ برتر برگزار کردیم. کاملاً با لیاقت و استحقاق کامل به فینال صعود کردیم.

سرمربی پرسپولیس خاطر نشان کرد: پدیده و سپاهان را بردیم. به خاطر کیفیت بالای این بازی به بازیکنانم تبریک می گویم. از بازی، رفتار و عملکرد بازیکنانم لذت بردم. انگیزه و همه چیزهایی که برای یک باشگاه بزرگ و نتیجه گیری مهم است، در بازیکنانم وجود بود.

او درباره اخراج سه بازیکن در این دیدار و عملکرد داور یادآور شد: باید دو بازیکن دیگر از سپاهان اخراج می شد. نمی دانم چرا به نفع حریف پنالتی گرفتند. ظاهراً داور پشت دروازه پنالتی گرفت. تا جایی که دیدم فقط برای پرسپولیس داور پشت دروازه تصمیم گرفته است. تاکنون برای تیم دیگری ندیدم این اتفاق رخ دهد. مقابل صنعت نفت آبادان هم داور پشت دروازه گل ما را مردود اعلام نمود.

برانکو درباره اعتراض به اعلام نشدن خطای پنالتی روی علی علیپور و درگیری روی نیمکت دو تیم در طول بازی هم گفت: من رو به زمین بودم و درگیری نیمکت را متوجه نشدم. به هر حال باید انگیزه و شوق تیم میزبان را درک کنیم. به خاطر اهمیت موضوع، عصبانیت هم ایجاد می گردد. تا جایی که می دانم عوامل نیمکت حریف به سمت نیمکت تیم ما آمدند. به نظرم روی علیپور پنالتی شد چون بازیکن حریف جلویش آمد و او را زد.

او در واکنش به این سوال که به نظرش اخراج بازیکنان در بازی تأثیر گذار بود، گفت: به نظر شما اخراج دو بازیکن سپاهان عادلانه بود؟ باید سیاوش یزدانی هم اخراج می شد تا روند بازی عادی گردد. چرا ایران پوریان اخراج شد؟ می دانید به داور چه گفت؟ با داور صحبت کردید؟ از طرفی من نگفتم پنالی سپاهان درست نبود بلکه گفتم نمی دانم چرا داور پنجم پنالتی گرفت.

برانکو همچنین با سوال از خبرنگاران درباره علت پنالتی تیمش و اخراج بازیکنان گفت: من وظیفه داور پنجم را نمی دانم. فقط می دانم داور پنجم پنالتی روی علیپور را نگرفت اما به نفع سپاهان پنالتی گرفت. بحث من این است که چرا مقابل تیم ما داوران پنجم علیه تیم ما تصمیم می گیرند.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که چون بازیکنان مرتکب پنالتی می شوند، داوران هم پنالتی می گیرند، اظهار کرد: بازیکن سپاهان علیپور را زد اما داور پنالتی نگرفت. اجازه دهید ما هم بگوییم ما هم داوری بلدیم.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگار اصفهانی مبنی بر اینکه ابر ماه و فلک و خورشید در کارند که پرسپولیس قهرمان گردد، گفت: فکر می کنید سپاهان استحقاق برد داشت؟

در ادامه خبرنگار در واکنش به برانکو گفت که اگر سپاهان دو اخراج نمی داد، مستحق برد بود که برانکو خطاب به او گفت: فکر می کنید قبل از اخراج مستحق برد بود؟

بعد از این صحبت برانکو، بعضی از خبرنگاران با یکدیگر دچار درگیری لفظی شدند که برانکو در این میان اظهار کرد: در بازی امروز ما مستحق برد بودیم. باید پنج گل می زدیم. دو بار به دیرک زدیم. در اصفهان بهتر از حریف بودیم و نشان دادیم بهترین تیم هستیم و با لیاقت قهرمان کشور هستیم و با لیاقت به فینال جام حذفی رسیدیم. اگر کسی فکر می نماید غیر از این است، صحبت کند.

او ادامه داد: خیلی مصمم بودیم و شجاعانه بازی کردیم و از چیزی نترسیدیم و در دقیقه آخر به برد رسیدیم ولی مستحق برد بودیم. اگر سپاهان گل می زد، مستحق برد بود.

سرمربی پرسپولیس درباره عدم درایت محسن خلیلی در جلوگیری از درگیری عوامل نیمکت نشین دو تیم گفت: محسن خلیلی کوشش کرد جو را آرام کند ولی من دیدم که نیمکت حریف به سمت نیمکت تیم ما هجوم آورد. چه کسی حمله نماینده بود؟ من دیدم شلوغی و تراکم سمت نیمکت ما بود. خودمان که به خودمان حمله نکردیم. شلوغی جلوی نیمکت ما بود؟ عوامل نیمکت حریف دنبال چه چیزی بود؟

وی در پاسخ به این سوال که خلیل زاده و رفیعی در فینال محروم هستند و در فینال حضور ندارند، اظهار کرد: طبیعی است که ما بهتر از داماش گیلان هستیم. ما قهرمان هستیم. شکی در این نیست. همانطور که دوستمان گفت هیچ معنی ندارد تیم بهتر قهرمان گردد. چهار سال قبل قشقایی ما را برد. امروز برد زیبا و جالبی بود اما اگر فینال را نبریم، کاری نکردیم. خوشبختانه نیمکت قدرتمند و بازیکنان خوبی داریم که جای بازیکنان محروم را پر می نمایند.

او درباره مذاکره با مسئولان تراکتورسازی قبل از بازی گفت: من کارگر ورزشی هستم و با همه مذاکره می کنم. دوستان زیادی در همین اصفهان و تبریز و مشهد دارم. طبیعی است که حق دارم با همه صحبت کنم و یا شام بخورم. اگر می خواهید بدانید هفت روز قبل شام دعوت بودم. خسته شدم که این مقدار تکذیبیه صادر کردم.

برانکو در واکنش به این سوال که صرف شام با مذاکره فرق دارد، به شوخی گفت صبحانه و ناهار و شام خورده است.

سرمربی پرسپولیس درباره محرومیت بیرانوند قبل از بازی و پرداخت نشدن جریمه فدراسیون فوتبال توسط این باشگاه به جای بیرانوند گفت: من نمی دانم چرا او محروم شد؟ ما می دانیم که او با کسی درگیری نداشت. فقط شخص را از فضایی که نباید قرار می گرفت، به جای دیگری راهنمایی کرد. آن فصا محل تردد بازیکنان است و فقط خبرنگاران باید حضور داشته باشند. آن شخص مزاحم بازیکنان شده بود و راحت ترین کار محرومیت بازیکن است. من با شما موافقم. باید بیرانوند را مادام العمر محروم می کردند.

او درباره بازداشت لیدر پرسپولیس در این دیدار تاکید نمود: من صحبت هایم را انجام دادم. همه بازی های ما را بررسی کنید. داوران یک اوت هم به ما هدیه نکردند. بازیکنان ما برای این بازی پاداشی نمی گیرند. اگر اشتباه نکرده باشم، در بازی قبل یزدانی جریمه شد اما او را به سرعت بخشیدند.

وی در واکنش به اینکه یزدانی یک جلسه محرومیتش را سپری کرد، اظهار کرد: او فقط یک بازی محروم کرد. کنار زدن یک پلیس بدتر است یا تهدید طرفداران به شدیدترین شکل ممکن بدتر است؟

در ادامه مدیر رسانه ای پرسپولیس در واکنش به خبرنگاران گفت: از دو سه روز قبل از بازی ما را تهدید کردند و کمیته اخلاق بازیکن ما را گرفت. با این حال دیروز سپاهانی ها مصاحبه کردند و به جای 70-30 فقط 10 درصد از طرفداران ما را به استادیوم راه دادند و گفتند نمی گردد به خاطر رعایت امنیت بیشتر از این طرفداران را راه بدهیم. بلیت را گران تر فروختند. کجای جهان قیمت بلیت های تیم میزبان با مهمان متفاوت است. لوگوی تیم ما را هم اشتباه زدند. روی اسکوربورد هم لوگوی تیم ما را اشتباه زدند. همین بازی را داوران بررسی نمایند و بگویند کجا داور به نفع ما عمل کرد.

وی ادامه داد: آیا خلیلی مسئول جو استادیوم است؟ او می تواند این همه تماشاگر را مدیریت کند. به آقای خلیل زاده از دقیقه یک تا نود فحاشی کردند.

در انتها نشست خبری به درگیری لفظی میان مدیر رسانه ای پرسپولیس و بعضی خبرنگاران منتهی شد و برانکو از جای خود برخواست و نشست را ترک کرد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6385

به "برانکو: باید 2 بازیکن دیگر سپاهان اخراج می شدند، کارگر ورزشی ام با همه مذاکره می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: باید 2 بازیکن دیگر سپاهان اخراج می شدند، کارگر ورزشی ام با همه مذاکره می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید