برای یک میزبانی خوب از استقلال و حفظ 3 امتیاز در اهواز آماده ایم

به گزارش شیوا مارکت، سید محمد علوی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: از این که بعد از 4 ماه تعطیلی قرار است بار دیگر برگزاری فوتبال را ببینیم بسیار خوشحالم و این موضوع را به فال نیک می گیرم. ضمن این که خوشحالی من مضاعف می گردد وقتی قرار است اولین بازی فوتبال بعد از مدت زیادی تعطیلی را تیمی انجام دهد که سرپرستی آن را بر عهده دارم.

برای یک میزبانی خوب از استقلال و حفظ 3 امتیاز در اهواز آماده ایم

مدیر تیم فوتبال فولاد در مورد شرایط میزبانی بیان داشت: در اهواز همه چیز آماده برگزاری یک ملاقات خوب در شرایط سالم است. همه تمهیدات لازم برای حفظ سلامتی بازیکنان و همه عوامل برگزاری بازی در نظر گرفته شده و اطمینان می دهم از این نظر مسئله ای برای هیچ یک از دو تیم پیش نخواهد آمد.

علوی توضیح داد: فولاد از هر نظر برای این بازی آماده است و به جز پاتوسی که هنوز به ایران بازنگشته، سایر بازیکنان را در اختیار داریم و با همه قوا در این بازی حضور پیدا می کنیم.

وی اضافه نمود: گرچه شرایط تیم ها نسبت به قبل از تعطیلات تفاوت دارد اما شناخت کلی و خوبی از استقلال و خصوصیات بازیکنان این تیم داریم و با بررسی کامل در این بازی به میدان می رویم.

سرپرست تیم فولاد گفت: امتیازات این بازی همان میزان که برای استقلال مهم است، برای ما هم مهم است و در صورت پیروزی در این بازی به کسب سهمیه آسیایی بیشتر امیدوار می شویم. لذا باید همه کوشش مان را برای نگه داشتن امتیازات این بازی در خانه انجام دهیم.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21123

به "برای یک میزبانی خوب از استقلال و حفظ 3 امتیاز در اهواز آماده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای یک میزبانی خوب از استقلال و حفظ 3 امتیاز در اهواز آماده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید