برنامه فون گوگل علت تماس کسب و کارها را اعلام می کند

به گزارش شیوا مارکت، اگر کاربر برنامه موبایلی فون گوگل هستید از این پس می توانید در زمان تماس صاحبان کسب و کار با خود از علت تماس آنها مطلع شوید.

برنامه فون گوگل علت تماس کسب و کارها را اعلام می کند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، گوگل در حال افزودن قابلیت تازه ای به برنامه فون گوگل است که تماس های تایید شده یا Verified Calls نام دارد.

صاحبان کسب و کارها با فعال کردن این قابلیت می توانند از گوگل برای فعالیت های شغلی خود تاییدیه بگیرند و یک سرور را به شماره تلفن کاری و تشریح علت تماس خود اختصاص دهند. در این صورت وقتی از طریق برنامه فون تماسی برقرار می شود، علت این تماس نیز بر روی گوشی کاربر نمایش داده می شود.

به عنوان مثال، اگر هدف نصب اینترنت باشد، پیام برنامه ریزی نصب اینترنت شما بر روی گوشی نمایش داده می شود. اگر هم کسب و کار تماس گیرنده قصد تحویل غذای سفارش داده شده را داشته باشد، همین پیام بر روی تلفن همراه قابل مشاهده خواهد بود.

خدمات یادشده به طور پیش فرض در دسترس همه کاربران خواهد بود، اما تنها زمانی برای آنها فعال می شود که افراد شماره همراه خود را در بخش تنظیمات حساب کاربری گوگل وارد کرده باشند. همچنین برای استفاده از این خدمات باید برنامه فون گوگل را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید و این برنامه با بسیاری از گوشی ها و از جمله تولیدات سامسونگ سازگاری ندارد.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21237

به "برنامه فون گوگل علت تماس کسب و کارها را اعلام می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه فون گوگل علت تماس کسب و کارها را اعلام می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید