برگزاری رویدادهای جدید راهی مؤثر برای معرفی استان سمنان است

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، محمد جهانشاهی ظهر دوشنبه در نشست با خبرنگاران به میزبانی میراث فرهنگی ضمن بیان اینکه برگزاری رویدادهای جدید راهی مؤثر برای معرفی استان سمنان است، ابراز داشت: برای معرفی استان رالی جاده ابریشم با حضور 100 خودرو دو دیفرانسیل برنامه ریزی شده است.

برگزاری رویدادهای جدید راهی مؤثر برای معرفی استان سمنان است

وی بابیان اینکه به دنبال راهکارهایی برای تبدیل استان به مقصد گردشگری هستیم، افزود: رالی جاده ابریشم تا یک ماه آینده با مشارکت کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران در مسیرهای آرادان، سرخه، سمنان و مهدی شهر برگزار خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان ضمن بیان اینکه برگزاری رالی جاده ابریشم در معرفی تنوع اقلیمی استان و بهره برداری از ظرفیت های طبیعی، کوهستانی و بیابانی استان سمنان مؤثر است، ابراز داشت: برگزاری رویدادهای جدید یکی از بهترین راهکارها برای معرفی استان، ظرفیت ها، قابلیت ها و ترویج گردشگری است.

جهانشاهی یکی از مهم ترین اولویت های استان سمنان را برگزاری رویدادهای متنوع و جدید عنوان نمود و اضافه نمود: در این راستا، از ابتدای امسال تاکنون رویدادها و جشنواره های متعددی در سراسر استان برگزار گردید که یکی از مهم ترین این رویدادها برگزاری اکو ماراتن جنگل ابر می توان اشاره نمود.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1743

به "برگزاری رویدادهای جدید راهی مؤثر برای معرفی استان سمنان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رویدادهای جدید راهی مؤثر برای معرفی استان سمنان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید