بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص درگذشت فوتبالیست نوجوان؛ برخی ها سواستفاده می کنند

به گزارش شیوا مارکت، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس طی بیانیه ای گفت خانواده بزرگ و میلیونی باشگاه پرسپولیس ضایعه تلخ درگذشت متین قوسی فوتبالیست نوجوان و استعداد خوب کشورمان را به خانواده این مرحوم و بازماندگان تسلیت می گوید.

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص درگذشت فوتبالیست نوجوان؛ برخی ها سواستفاده می کنند

به گزارش خبرنگاران ، در بیانیه باشگاه پرسپولیس می خوانیم: خبر درگذشت متین قوسی فوتبالیست نوجوان و استعداد خوب کشورمان باعث تالم و تاثر همه اهالی فوتبال کشورمان شد و خانواده بزرگ و میلیونی باشگاه پرسپولیس هم این ضایعه تلخ را به خانواده این مرحوم و بازماندگان تسلیت می گوید.

ضمن ادای احترام به روح این مرحوم اما برخی از باشگاه ها و اهالی فوتبال در اقدامی عجیب با موج سواری و سوءاستفاده از این واقعه تلخ، خواستار لغو مسابقات لیگ برتر و تعطیلی آن به دلیل شیوع ویروس کرونا هستند! در این باره این سوال پیش می آید که مگر این مرحوم در زمین فوتبال دچار کرونا شده که برخی ها فوت یک انسان را دستمایه رسیدن به اهداف خود قرار دادند؟ مگر به دلیل درگذشت تعدادی از پزشکان و پرستاران که به راستی مدافعان سلامت هستند بیمارستان ها تعطیل شد؟

در این میان آیا جان رانندگان، کارگران، کارمندان، مشاغل و ... اهمیتی ندارد که مشاغل آنها آغاز به کار کرده و کسی هم این گونه وااسفا سر نداده است؟ آیا نگرانی از ویروس کرونا برای کارگرانی که در کوره های پرحرارت و معادن مشغول به کار هستند وجود ندارد؟ در این شرایط هزاران و بلکه میلیونها نفر مشغول به کار و خدمت رسانی به جامعه هستند اما به نظر می آید که عده ای بنا به مصلحت و منافع خود یا باشگاه شان خواستار تعطیلی لیگ برتر شدند.

نکته حائز اهمیت این است که افرادی خود را مدافع سلامت مردم معرفی می کنند با اقدامات شان بارها نشان داده اند به چیزی جز منافع خود فکر نمی کنند. آیا کسانی که این گونه دم از نگرانی برای سلامت مردم می زنند حاضرند بیزینس و شغل های غیر فوتبالی خود را هم تعطیل کنند؟! امیدواریم اتحادی که در این زمینه بین برخی از باشگاه ها و دشمنان دیروز که امروزه دوست های خوب برای همدیگر هستند در همه زمینه ها وجود داشته باشد!

گفتنی است که باشگاه پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا که میلیون ها طرفدار در همه جای ایران دارد اعلام می کند در همه زمینه ها تابع قوانین هستیم و قانون هم برای ما قابل احترام است.

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20081

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص درگذشت فوتبالیست نوجوان؛ برخی ها سواستفاده می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص درگذشت فوتبالیست نوجوان؛ برخی ها سواستفاده می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید