موضع باشگاه پرسپولیس تغییر نکرده، تعطیلی آسانترین اقدام است

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس، پیش از این، مواضع خود را درباره شرایط لیگ برتر اعلام کرده است. موضع باشگاه تغییر نکرده است. اولویت اول، مباحث مربوط به سلامت و بهداشت است و تصمیم گیرندگان در این حوزه نیز معین هستند. از سوی دیگر اعتقاد داریم، شرایطی که برای جامعه ایجاد شده است نباید برای رسیدن به اهداف و نیات شخصی مورد سوء استفاده قرار بگیرد.

موضع باشگاه پرسپولیس تغییر نکرده، تعطیلی آسانترین اقدام است

وی ادامه داد: در ارتباط با آغاز فعالیت ها در هر حوزه، ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم می گیرد. موضع باشگاه پرسپولیس هم این است که هر زمان قرار بر آغاز رقابت های فوتبال شد، ابتدا تکلیف بازی های این فصل معلوم شود. پرسپولیس از نزدیک ترین رقیب خود، ده امتیاز پیش است ولی ترجیح ما اثبات این فزونی و اقتدار در زمین مسابقه است. متاسفانه در اظهار نظرها می بینیم که بعضی سهوی یا از روی عمد موضوع را به شکل دیگری وانمود کرده اند.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس اظهار داشت: راهکارهای مختلفی را می توان برای ادامه بازی ها و سپس برگزاری رقابت های فصل آینده بررسی کرد. همیشه آسان ترین راهکار، بهترین راهکار نیست و تعطیلی بازی ها آسانترین اقدامی است که می تواند به ذهن هر کسی برسد. با این وجود اگر در نهایت تصمیم فدراسیون فوتبال این باشد که بازی های این فصل را در همین جا متوقف کند، باشگاه پرسپولیس انتظار دارد نتیجه ماه ها تلاش، هزینه و فزونی قاطع خود با اختلاف ده امتیازی را ببیند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: ما بر خلاف دروغ پردازی هایی که شده است، اصلاً به دنبال قهرمانی بدون انجام ادامه بازی ها نیستیم ولی اگر تصمیم مراجع فوتبال این باشد از حق قانونی خود و ده ها میلیون هوادار که بزرگترین و اصلی ترین جامعه هواداری فوتبال ایران و آسیا هستند، چشم پوشی نمی کنیم. اگر به هر دلیلی تصمیم مسئولان بر این باشد که ادامه بازی های لیگ برگزار نشود، پرسپولیس تمام فاکتورهای قهرمانی را دارد و مثل فرانسه که تیم پاری سن ژرمن شرایط مشابه ما را داشت، پرسپولیس هم باید به عنوان قهرمان معرفی شود.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19945

به "موضع باشگاه پرسپولیس تغییر نکرده، تعطیلی آسانترین اقدام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موضع باشگاه پرسپولیس تغییر نکرده، تعطیلی آسانترین اقدام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید