تاریخ انتشار قسمت های باقی مانده Life is Strange 2 اعلام شد

به گزارش شیوا مارکت، شرکت اسکوئر انیکس به تازگی برنامه زمانی انتشار قسمت های باقی مانده Life is Strange 2 را گفت. بر این اساس، برای تجربه دوباره بازی باید مدت بیش تری صبر کنید چرا که قسمت بعدی بازی تا اواخر بهار منتشر نخواهد شد. سایر اپیزودها هم در ادامه سال در دسترس بازی کنندگان قرار خواهد گرفت.

تاریخ انتشار قسمت های باقی مانده Life is Strange 2 اعلام شد

طبق اطلاعاتی که در صفحه استیم بازی منتشر شده، تاریخ انتشار قسمت های باقی مانده به صورت زیر خواهد بود:

  • قسمت سوم - 19 اردیبهشت 1398
  • قسمت چهارم - 31 مرداد 1398
  • قسمت پنجم - 12 آذر 1398

همان طور که می بینید، حداقل دو تا سه ماه فاصله بین هر قسمت وجود دارد. البته با توجه به فاصله ای که بین انتشار اپیزود اول و دوم وجود داشت، دیدن این موارد چندان تعجب برانگیز نیست. بخشی از این موضوع را می توان به گسترده تر شدن بازی ارتباط داد؛ قطعا Life is Strange 2 نسبت به شماره اول گسترده تر شده و می توان آن را یک اثر جاه طلبانه قلمداد کرد.

Life is Strange یکی از بهترین بازی هایی است که اسکوئر انیکس در این سال ها روانه بازار نموده. ترکیب المان های علمی-تخیلی و فانتزی با زندگی واقعی انسان ها از ویژگی های برجسته بازی به حساب می آید که باعث شده افراد زیادی شیفته اثر و شخصیت هایش شوند. سال گذشته دنباله غیرمستقیم بازی با نام The Awesome Adventures of Captain Spirit به صورت رایگان عرضه شد؛ این اثر بیش تر نقش مقدمه و معرفی شماره دوم را برعهده داشت و یک دیدگاه کلی از فضا و داستان ادامه مجموعه در اختیار بازی کنندگان قرار می داد.

منبع: GameSpot

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4481

به "تاریخ انتشار قسمت های باقی مانده Life is Strange 2 اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ انتشار قسمت های باقی مانده Life is Strange 2 اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید