ترافیک نیمه سنگین در مرزن آباد - کرج، اعلام محدودیت های تردد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، آخرین شرایط ترافیکی محورهای برون شهری نشان می دهد که در استان تهران محور فشم - تهران و دماوند-گیلاوند نیمه سنگین و در استان البرز آزادراه کرج - قزوین(ترمینال کلانتری)، آزادراه کرج - تهران پل کلاک، آزادراه تهران - کرج پل کلاک و آزادراه قزوین - کرج (گلشهر) هم با ترافیک نیمه سنگین و اشتهارد - بوئین زهرا و بوئین زهرا - اشتهارد با ترافیک سنگین روبرو است.

ترافیک نیمه سنگین در مرزن آباد - کرج، اعلام محدودیت های تردد

در استان مازندران محورهای ساری - قائمشهر، بابل - قائمشهر، مرزن آباد - کرج، کرج - مرزن آباد و بابل - آمل (بزرگراه) با ترافیک نیمه سنگین و آستانه - لاهیجان، لنگرود - لاهیجان و منجیل - رودبار در استان گیلان با ترافیک نیمه سنگین روبرو است.

براساس این گزارش، بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه های هوشمند تردد شمار بر خط در حال حاضر به استثنای جاده های مسدود و دارای محدودیت ترافیکی ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1553 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 5.7 درصد افزایش را نشان می دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

پرترددترین جاده های کشور در 24 ساعت گذشته

آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه تهران-قم، آزادراه قم-تهران، آزادراه ساوه- تهران، آزادراه تهران-ساوه، محور تهران-شهریار و محور شهریار-تهران، جهت پاکدشت-تهران، محور قائمشهر- ساری و ساری قائم شهر، محور تبریز-ایلخچی و ایلخچی-تبریز در 24 ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته اند.

ممنوعیت تردد به تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از جهت فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده های نفتی ممنوع و جهت جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می گردد؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای

آزادراه تهران ـ کرج ـ قزوین (باند جنوبی) مقطع واقع در استان البرز تا 24 شهریور روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 15 به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی و رو ز 20 مرداد به دلیل اجرای عملیات درزگیری و روکش آسفالت، حدفاصل پل حصارک تا تیر 200 تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

آزادراه تهران ـ کرج ـ قزوین (باند شمالی) مقطع واقع در استان البرز تا 24 شهریور روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 23:30 تا 4:30 به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی و روز 20 مرداد به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت، حدفاصل تیر 200 تا پل حصارک تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

آزادراه تهران ـ قم تا روز 31 شهریور ماه 94 روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه و بعد از ظهر روز سه شنبه به دلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی حدفاصل پل نعلبندان تا عوارضی تهران، تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم جهت) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

آزادراه تهران ـ قم از مورخ 13 تیر تا 20 شهریور ماه 94 روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته از ساعت 9 الی 16 به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه و بعد ازظهر روز سه شنبه، ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم جهت) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا انتها سال 94 تردد هرگونه وانت بار، حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می گردد.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای

محور ایلام - حمیل واقع در استان کرمانشاه روز 3 شهریور ساعت 8 الی 17 و روز 4 شهریور 94 ساعت 8 الی 12 به دلیل اجرای عملیات طرح بارگذاری پل ها

حدفاصل کیلومتر 53 تا 78 به صورت مقطعی مسدود و تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط از جهت جایگزین محور اسلام آباد-قلاجه-ایلام و بلعکس انجام می گردد.

آزاد راه کرج ـ قزوین (باند شمالی و جنوبی) محدوده پل حصارک مقطع واقع در استان البرز از مورخ 1 شهریور تا 3 شهریور ساعت 8 الی 16 به صورت مقطع زمانی یک ساعته، به دلیل اجرای عملیات نصب سازه محافظ در تقاطع غیر همسطح انسداد موقت باند شمالی و جنوبی در محدوده پل حصارک (تقریبا یک کیلومتر از طرفین پل) تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت جوانب احتیاط از راه انحرافی کنارگذر باند جنوبی پل انجام می گردد.

در محور هراز تونل جدید گردنه امامزاده هاشم واقع در استان های تهران و مازندران از پنجم مهر تا 30 مهرماه 94 به دلیل اجرای عملیات کارگاهی و ایمن سازی تونل مسدود و تردد به صورت رفت و برگشت از گردنه امامزاده هاشم و محورهای فیروزکوه و کندوان انجام می گردد.

محور میانه-زنجان واقع در استان آذربایجان شرقی تا 29 شهریور 94 ساعت 7 الی 20:20 به دلیل اجرای عملیات سرامیک دیواره تونل حدفاصل کیلومتر 10 تا 11 مسدود و تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط از کنارگذر تونل انجام می گردد.

بزرگراه تهران ـ فیروزکوه واقع در استان تهران روزهای شنبه تا چهار شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل آبسرد تا پل شلمبه تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم جهت) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

محور هراز روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از روزهای پنجشنبه، آدینه، بعد از ظهر روز سه شنبه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل شهر آبعلی تا رستوران مرمر تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم جهت) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

محور کرج - چالوس (کندوان) واقع در استان های البرز و مازندران تا 20 شهریور 94 روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 7 تا 17 به غیر از روزهای چهار شنبه، پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت حدفاصل تونل کندوان تا میدان امیر کبیر تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

همچنین در همین محور (کندوان) روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته شب ها از ساعت 24 الی 15 به غیر از روزهای چهار شنبه، پنجشنبه، آدینه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات بهسازی سیستم های روشنایی و تهویه و ایمن سازی تونل کندوان، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط از کنار گذر تونل انجام می گردد.

در محور مشهد-فریمان واقع در استان خراسان رضوی تا روز 7 شهریور 94 از ساعت 7 الی 19 به دلیل اجرای عملیات مرمت رویه و اجرای آسفالت حفاظتی حدفاصل کیلومتر 0 تا 20 تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می گردد.

در محور فیروزکوه واقع در استان مازندران از 31 مرداد تا 6 شهریور ماه 94 از ساعت 8 الی 18 به دلیل اجرای عملیات سیستم های توزین حین حرکت (VIM) تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها و خلاصه آخرین شرایط جاده ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک نمایند.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16040

به "ترافیک نیمه سنگین در مرزن آباد - کرج، اعلام محدودیت های تردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک نیمه سنگین در مرزن آباد - کرج، اعلام محدودیت های تردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید