ترامپ به تلافی هشدار مسافرتی دیگر کشورها هشدار داد

به گزارش شیوا مارکت، رئیس جمهوری آمریکا به تلافی صدور هشدارهای مسافرتی علیه آمریکا به دنبال وقوع یک سری تیراندازی های مرگبار در کشورش هشدار داد.

ترامپ به تلافی هشدار مسافرتی دیگر کشورها هشدار داد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا آدینه درباره واکنش هایش به این توصیه های مسافرتی گفت: خب، نمی توانم چنین چیزی را تصور کنم اما اگر آنها چنین کاری نمایند، ما هم تلافی خواهیم کرد.

او اضافه نمود: ما کشوری بسیار متقابل هستیم، با وجود من به عنوان رئیس. وقتی کسی کاری منفی علیه کشور ما انجام می دهد، ما همین کار را با آنها می کنیم. ببینید کشورهای خارجی حتی متحدانمان و از جمله متحدانمان، بیش از دیگران، از کشورمان بهره گرفته اند. سال های سال از ما بهره گرفته شده و این متوقف شد. این متوقف شد.

اروگوئه، ونزوئلا و ژاپن پس از تیراندازی های جمعی اخیر در آمریکا که جان 31 تن را گرفت، هشدار مسافرتی صادر کردند. ژاپن نسبت به حوادث تیراندازی بالقوه در هر نقطه ای از آمریکا هشدار داده است و این کشور را به عنوان یک جامعه سلاح توصیف نموده است.

اروگوئه هم به شهروندانش نسبت به رشد خشونت کورکورانه، عمدتا بابت جرایم مرتبط با تنفر هشدار داده است. ونزوئلا هم نسبت به گسترش اخیر اقدامات خشونت بار و جرایم مرتبط با تنفر هشدار داده است.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8821

به "ترامپ به تلافی هشدار مسافرتی دیگر کشورها هشدار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به تلافی هشدار مسافرتی دیگر کشورها هشدار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید