ترامپ فرمان اجرایی محدودیت شبکه های اجتماعی را امضا کرد

به گزارش شیوا مارکت، فرمان اجرایی ایجاد محدودیت شبکه های اجتماعی و لغو حمایت قانونی از آن، به امضای رئیس جمهور آمریکا رسیده است.

ترامپ فرمان اجرایی محدودیت شبکه های اجتماعی را امضا کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بامداد امروز به وقت تهران، فرمان اجرایی برای ایجاد محدودیت شبکه های اجتماعی را امضا کرد.

ترامپ که با امضای این دستور اجرایی، در واقع حمایت قانونی از شبکه های اجتماعی را لغو نموده است، مدعی شد که این اقدام را در راستای حمایت از آزادی بیان انجام داده است.

رئیس جمهور آمریکا همچنین به وزیر دادگستری ایالات متحده آمریکا دستور داده تا قانون بازخواست شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر را فعال کند.

وی با بیان اینکه شبکه های اجتماعی قدرت بی حد و حصری دارند، افزود: شبکه اجتماعی توئیتر به عنوان یک تریبون عمومی بی طرف فعالیت نمی کند.

ترامپ در حالی برای محدودیت شبکه های اجتماعی اقدام نموده که اختلافات وی با شبکه اجتماعی توئیتر طی روزهای اخیر به شدت بالا گرفته است.

توئیتر سه شنبه برای نخستین بار به توئیت های ترامپ برچسب قابل صحت و ارزیابی زده که این اقدام واکنش شدید رئیس جمهور آمریکا را به همراه داشته است.

ترامپ پیش از این با انتشار توئیتی مدعی شده بود که اگر انتخابات در کالیفرنیا به وسیله ایمیل برگزار گردد ، این مساله موجب تقلب گسترده خواهد شد. توئیتر در واکنش به این پیغام ترامپ، یک برچسب را به دو توئیت ترامپ افزود و در آن از کاربران خواسته تا درباره ادعای رئیس جمهور آمریکا تحقیق نمایند.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20412

به "ترامپ فرمان اجرایی محدودیت شبکه های اجتماعی را امضا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ فرمان اجرایی محدودیت شبکه های اجتماعی را امضا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید