اخبار سیاسی

استاندار تهران بر تسریع در پروژه جهش فراوری مسکن تاکید نمود، مهلت دو هفته ای به شهرداری ها و فرمانداری ها برای معرفی اراضی مسکن استیجاری

استاندار تهران از مهلت دو هفته ای به شهرداری ها و فرمانداری های استان تهران جهت معرفی اراضی پروژه جهش فراوری مسکن اطلاع داد.

3 آبان 1400

تاونزند، جوْوزف

تاونزند چهارمین پسر بریجیت فیپس تاونزند و چانسی تاونزند، تاجر کتان، بازرس معادن، و نماینده مجلس بود. او در کلئرهال، دانشگاه کیمبریج، تحصیل کرد، و درجه لیسانس را در 1141 و فوق لیسانس را در 1144 گرفت. در

24 مهر 1400

واکنش احزاب و تشکلات تونس به انتخاب نجلا بودن

انتخاب یک زن به اسم نخست وزیر تونس از سوی رئیس جمهور این کشور با استقبال تشکلات زنان تونسی روبرو شد اما در محافل حزبی واکنش ها متفاوت بود.

18 مهر 1400

ورشکستگی 98 درصد سینما های ایران

محمد قاصداشرفی رییس انجمن سینماداران با اشاره به قرارگیری سینما ها در شرایط بحرانی بیان نمود که 87 سینما در کل کشور به صاحبان فیلم ها بدهی دارند.

11 مهر 1400

ماکرون تصمیم مرکل برای عدم شرکت در انتخابات 2021 را تحسین کرد

امانوئل ماکرون تصمیم آنگلا مرکل مبنی بر صرف نظر از شرکت در انتخابات 2021 آلمان را تحسین کرد.

10 مهر 1400

واکنش ظریف به لیست تحریم های آمریکا علیه ایران، عکس

وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی به لیست تحریم های غیر قانونی و یکجانبه آمریکا واکنش نشان داد.

10 مهر 1400

خانه تجارت ایران در بیشکک افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خانه تجارت ایران در بیشکک پایتخت قیرقیزستان افتتاح شد. مراسم آیین گشایش این مرکز در محل نمایشگاه دائمی محصولات صنعتی و فناوری با حضور علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت...

10 مهر 1400

وعده 2میلیاردی معاون وزیرارشاد برای حمایت از هنرمندان استان تهران

به گزارش خبرنگاران، سیده فاطمه ذوالقدر شامگاه پنج شنبه در اختتامیه هفته فرهنگی اسلامشهر طی سخنانی بر ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید نمود و گفت: برگزاری نمایشگاه ها، جشنواره ها و همایش های مختلف فرهنگی سبب بالندگی فرهنگی می گردد.

10 مهر 1400

رحمانی فضلی: تصمیمات ستاد تبلیغات مالی برای همه دستگاه ها از جمله صداوسیما الزامی است

وزیر کشور و رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات مالی کشور، در دوازدهمین نشست این ستاد، ضمن تاکید بر هماهنگی قوا و دستگاه های اجرایی در اطلاع رسانی درست و به موقع و استفاده از اطلاعات صحیح در تمام حوزه ها بوی ژه مباحث مالی، گفت: مصوبات و تصمیمات ستاد برای...

10 مهر 1400

رئیس جمهوری نیجریه به دیکتاتوری متهم شد

چند هفته مانده به انتخابات، رئیس جمهوری نیجریه قاضی دادگاه عالی را تعلیق کرد که این امر موجب انتقاد احزاب اپوزیسیون شد و آنها وی را به دیکتاتوری متهم کردند.

10 مهر 1400

واکنش اوپک به تصویب لایحه ضد اوپک در آمریکا

دبیرکل اوپک در واکنش به تصویب لایحه ضد اوپک از سوی کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام نمود این گروه در معین قیمت های نفت دست ندارد.

10 مهر 1400

درخواست از استانداران برای حمایت از مشاغل خانگی و صنایع دستی تولیدی زنان

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از استانداران سراسر کشور خواست از مشاغل خانگی و صنایع دستی تولیدشده توسط زنان در استان ها؛ حمایت نمایند.

10 مهر 1400

دولت مصر: دو بچه کافی است

نسما غانم باوجود اینکه دکترش می گوید بدنش نمی تواند در این زمان بارداری را تحمل کند، امیدوار است چهارمین فرزندش را به جهان بیاورد.

10 مهر 1400

اجرای مالیات بر عایدی سرمایه و راهنمایی نقدینگی برای فراوری مسکن

تسهیل شرایط مالی جهت راهنمایی نقدینگی به سمت بازار مسکن مورد نقد و آنالیز کارشناسان و مسئولان است. در این میان نقش مالیات بر عایدی سرمایه در حوزه مسکن به عنوان یک عامل جدید در بازار مسکن انکارناپذیر است.

10 مهر 1400

وزیر خارجه ترکیه: با تحریم های آمریکا علیه ایران مخالفیم

وزیر امورخارجه ترکیه تحریم های آمریکا علیه ایران را برای منطقه خطرناک توصیف کرد و گفت که آنکارا با این تحریم ها مخالف است.

10 مهر 1400

مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق 400 هزار تومانی لازم الاجراست

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تاکید هیأت رئیسه بر لازم الاجراء بودن مصوبه مجلس در خصوص افزایش 400 هزار تومانی حقوق ها اطلاع داد.

10 مهر 1400

افزایش 400هزار تومانی حقوق ها مشمول مستمری بگیران تامین اجتماعی می گردد؟

سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره زمان تصویب و اعلام افزایش حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده اظهار کرد: قطعا مستمری ها افزایش خواهد یافت ولی چون شورای عالی کار باید برای حداقل حقوق و دستمزد تصمیم بگیرد، ما منتظر می مانیم و...

10 مهر 1400

کابینه جدید سودان، بدون تغییرات زیاد تشکیل شد

نخست وزیر جدید سودان که به دنبال اعتراضات مردمی، از سوی رئیس جمهوری این کشور مأمور به تشکیل کابینه شده بود، کابینه جدید را با تغیراتی بسیار اندک تشکیل داد.

10 مهر 1400

برگزاری جشنواره نوروز در رومانی

جشنواره نوروز در رومانیروز گذشته جشنواره نوروز با هدف آشنا کردن مردم کشور رومانی با آداب و رسوم و سنت هایی ایرانی در این کشور برگزار گردید که با استقبال زیادی هم همراه بود. این جشنواره با همکاری سفارت خانه های ایران، ترکمنستان و قزاقستان در موزه ملی...

10 مهر 1400

ترزا می پس از تصویب طرح برگزیت استعفا می دهد

منابع انگلیسی روز چهارشنبه گزارش دادند که نخست وزیر انگلیس به هم حزبی های خود گفت در صورت موافقت مجلس با طرح مورد نظر دولت درباره نحوه خروج از اتحادیه اروپا از مقام خود استعفا خواهد داد.

10 مهر 1400
تعداد: (2191)