تشریح علت آتش سوزی در نیروگاه زرگان، خاموشی مقطعی در اهواز رفع شد

به گزارش شیوا مارکت، سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه هیچ گونه انفجاری در نیروگاه زرگان اهواز گزارش نشده، گفت: آتش سوزی ناشی از اتصالی یکی از ترانسفورماتور های نیروگاه بوده که با اقدام به موقع، در زمانی حدود 20 دقیقه مهار و خاموش شده است.

تشریح علت آتش سوزی در نیروگاه زرگان، خاموشی مقطعی در اهواز رفع شد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق گفت: حدود ساعت 15:27 عصر امروز اتصالی در یکی از ترانسفورماتور های نیروگاه زرگان اهواز، موجب بروز آتش سوزی در این نیروگاه شد.

وی با بیان اینکه هیچ گونه انفجاری در نیروگاه زرگان اهواز گزارش نشده، اضافه کرد: خوشبختانه با اقدام به موقع همکاران نیروگاه زرگان و واحد های آتش نشانی، این آتش سوزی در زمانی حدود 20 دقیقه ای مهار و خاموش شد.

سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه این آتش سوزی موجب از مدار خارج شدن 11 پست برق منطقه ای و به موجب آن خاموشی مقطعی در بخشی از کلانشهر اهواز شد، گفت: اکنون خاموشی به وجود آمده رفع شده و مسئله ای در تأمین برق مردم وجود ندارد.

وی ادامه داد: هم اکنون واحد بخار نیروگاه زرگان در مدار بهره برداری است، اما واحد گازی آن از مدار خارج شده که پس از ایمن سازی شرایط، این واحد نیز به مدار بازخواهد گشت.

kheimehnews.ir: خیمه نیوز، با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21520

به "تشریح علت آتش سوزی در نیروگاه زرگان، خاموشی مقطعی در اهواز رفع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح علت آتش سوزی در نیروگاه زرگان، خاموشی مقطعی در اهواز رفع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید