اخبار صنعت

موافقت وزیر نفت با خرید 2 میلیون سرنگ برای تسهیل واکسیناسیون در خوزستان

خبرگزاری خبرنگاران- وزیر نفت با خرید 2 میلیون سرنگ برای تسهیل واکسیناسیون در استان خوزستان موافقت کرد.

22 شهریور 1400

چین از ذخایر استراتژیک نفت آزاد کرد

چین در آشکارترین مداخله ای که تا به امروز در بازار نفت انجام داده است، برای نخستین بار با هدف پایین بردن قیمت ها از ذخایر استراتژیک خود نفت آزاد می نماید.

20 شهریور 1400

خبرنگاران عملیات خط لوله گازی نورد استریم 2 برغم فشارهای آمریکا ادامه دارد

تهران- خبرنگاران- عملیات اجرایی خط لوله گازی نورد استریم 2 روسیه به آلمان در حالی ادامه دارد که تا کنون تحریم و فشارهای آمریکا نتوانسته اخلالی در پیشرفت این طرح گازرسانی ایجاد کند.

20 شهریور 1400

شرایط اسفناک کارگران خارجی در عربستان و امارات هم زمان با شیوع کرونا

در سایه شیوع کرونا و کاهش بی سابقه قیمت نفت و افزایش ریاضت مالی در عربستان و امارات کارگران خارجی در این دو کشور در شرایط اسفناکی زندگی می نمایند.

20 شهریور 1400

برای جذب سرمایه گذاران به روش های جدید و جذاب نیاز است

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک با بیان باید اینکه دغدغه های فعالان مالی برای توسعه تولید، اشتغال و صادرات را به فال نیک گرفت، گفت: مجموعه ارکان اتاق بازرگانی از جمله کمیسیون توسعه صادرات و جذب سرمایه گذاری می توانند با کار کارشناسی...

20 شهریور 1400

خبرنگاران 550 هزار متر مربع از معابر روستایی قوچان آسفالت شد

مشهد - خبرنگاران - فرماندار قوچان گفت: در طی دولت تدبیر و امید 550 هزار متر مربع از معابر روستایی این شهرستان آسفالت شد که پیش از این دولت کل آسفالت این معابر تنها 70 هزار مترمربع بوده است.

20 شهریور 1400

رونق بورس در گروِ حذف رانت های قیمت گذاری در صنایع بزرگ

خبرنگاران : عضو شورای عالی بورس درخصوص حمایت از بورس توییت کرد: اگر قیمت گذاری در صنعت خودرو و فولاد و لاستیک و ... اصلاح شود، سهام شرکت های این صنایع در بورس نیز رونق خواهد گرفت.

20 شهریور 1400

خودکرده را تدبیر نیست

روحانی از شرایط کشور ناراضی است! این گزاره را می توان در سخنرانی دیروز وی مشاهده کرد. البته این نخستین بار نیست که روحانی نسبت به شرایط تحت مدیریت خود ابراز نارضایتی می نماید و خطاب به مخاطب مجهولی دستور به رسیدگی و اصلاح امور می دهد.

20 شهریور 1400

لیگ برتر ایران؛ شروع تراکتور با علی منصور ناامید کننده بود

تهران (پانا) - تراکتور در اولین تجربه سرمربیگری علیرضا منصوریان در ورزشگاه خانگی متوقف شد.

20 شهریور 1400

مدلینگ لباس؛ شغل جدید قربانی اسیدپاشی در ایران

در سال گذشته مجلس جمهوری اسلامی قانون جدیدی را برای افزایش مجازات عاملان اسیدپاشی تصویب و علام کرد از قربانیان چنین حوادثی حمایت بیشتری خواهد نمود.

20 شهریور 1400

امضای تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و دانشگاه شریف در حوزه هوش مصنوعی

تفاهم نامه همکاری بیمه سرمد و پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در زمینه هوش مصنوعی امضا شد.

20 شهریور 1400

روش رفع بوی روغن از لباس

اگر در خانه زیاد آشپزی می کنید حتما بوی روغن و چربی به لباس هایتان نشسته است، احتمالا از خود پرسیده اید که چگونه بوی چربی را از لباس ببرید. شستشوی منظم لباس با مواد شوینده ممکن است لباس ها را تمیز کند اما آن ها اغلب برای از بین بردن بوی روغن و چربی موثر...

20 شهریور 1400

خبرنگاران رتبه اول کشوری در حوزه صنایع تبدیلی از آن زنجان شد

زنجان - خبرنگاران - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: استان زنجان با فرآوری محصولات کشاورزی سالانه از هدر رفت 111 هزار تن محصول زراعی جلوگیری می نماید که بر همین اساس در حوزه صنایع تبدیلی رتبه اول کشوری را کسب نموده است.

20 شهریور 1400

گزارش اتاق ایران از فرایند اصلاح رتبه کشور در گزارش سهولت انجام کسب وکار بانک جهانی

وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای انجام تکالیف محوله همه ساله پس از انتشار گزارش سهولت انجام کسب وکار جهانی، ضمن ارسال اطلاعات تکمیلی برای بانک جهانی تلاش می کند اصلاحاتی که باهدف بهبود محیط کسب وکار کشور اجرا شده و در گزارش سهولت انجام کسب وکار...

20 شهریور 1400

خبرنگاران روستاگردی کلید توسعه فارسبان نهاوند است

همدان-خبرنگاران- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهاوند گفت: سراب فارسبان در کنار سراب های گیان و گاماسیاب ازجمله مهم ترین مناطق بکر گردشگری این شهرستان است که طرح روستاگردی کلید توسعه آن محسوب می گردد.

20 شهریور 1400

انتقادازوضعیت موجود درنقل وانتقالات، کمترین حق تراکتور قهرمانی است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال تراکتور به خبرنگاران گفت: ما نسبت به فصل گذشته پنج بازیکن خارجی مان و پنج بازیکن ترکیب اصلی را از دست دادیم. در بازار جابجایی قیمت ها به صورت کاذب بالا رفته و واقعی نیست.

20 شهریور 1400

نرم افزاری ایرانی کمک رسان 6 هزار شرکت بزرگ و کوچک ، فرارمغز ها کشور را با کمبود نیروی انسانی ماهر روبرو کرده است

مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان ضمن معرفی نرم افزار مالی خود گفت: با فرار مغزها، کمبود نیروی انسانی ماهر از جمله مهمترین مشکل پیش روی شرکت های دانش بنیان است.

20 شهریور 1400

پیش بینی مهم درباره شرایط بازار نفت

خبرنگاران : یک روز بعد از برگزاری کنفرانس ویدئویی وزرای نفت و انرژی ائتلاف اوپک پلاس، بهای هر دو شاخص جهانی نفت خام نسبت به معاملات روز قبل، اندکی پایین تر آمد.

20 شهریور 1400

استمرار بیکاری 107 هزار نفر در دوره کرونا

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار گفت: تا به امروز 107 هزار نفر اعلام کردند که بیکاری شان استمرار داشته و یا از خرداد بیکار شده اند که این افراد، بر اساس ماده 7 قانون بیمه بیکاری، مقرری خواهند گرفت.

20 شهریور 1400

برگزاری آیین بزرگداشت روز آتش نشانی در پتروشیمی کارون

به مناسبت 7 مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی آئین بزرگداشت این روز با حضور مدیران، کارکنان HSE و تعدادی از پرسنل نمونه منتخب با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی، در این شرکت برگزار گشت.

20 شهریور 1400
تعداد: (1450)