تصاویر ، رونمایی از نخستین تلویزیون بدون سیم و بدون کنترل از راه دور!

به گزارش شیوا مارکت، اولین تلویزیون واقعی بدون سیم، بدون پورت و کنترل از راه دور و قابل نصب به دیوار در نمایشگاه سی ای اس رونمایی شد.

تصاویر ، رونمایی از نخستین تلویزیون بدون سیم و بدون کنترل از راه دور!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نیو اطلس، در نمایشگاه سی ای اس 2023، دیسپلیس (Displace) نشان داد که چگونه تلویزیون 55 اینچی 4K آینده نگر و باتری دار خود از یک دوربین پاپ آپ ویژه برای تشخیص کنترل های حرکتی و یک بست درزگیر اختصاصی مقاوم در برابر هوا برای چسبیدن به دیوارها استفاده می نماید.

آنچه در کنترل های حرکتی - اشاره ای دیسپلیس تی وی بیش از همه توجه ها را به خود جلب کرد، توانایی استفاده از انگشت به عنوان ماوس برای انتخاب کانال ها، گزینه های خاص روی صفحه، به علاوه تحقق فانتزی بزرگ نمایی آنچه روی یک صفحه تلویزیونی است. به هر حال، اگر دو به دو دیسپلیس تی وی را کنار هم قرار دهیم.، اساسا یک تلویزیون 8K اینچی ایجاد می گردد که قادر به پخش همزمان از چهار کانال مختلف است. یا اگر اسکرین های این تلویزیون آن ها را روی دیوارهای مختلف قرار دهید و دوربین های مربوطه شان را بالا بیاورید، می توانید محتوای خود را فعال کنید تا به طور یکپارچه شما را در خانه دنبال کند.

علاوه بر حرکات روی اسکرین، می توانید این تلویزیون را با صدا، لمس و اپلیکیشن کنترل کنید. نمایشگر تلویزیون دیسپلیس تمام محتوای خود را از یک واحد پایه جداگانه دریافت می نماید، بر این اساس، می توانید همه منابع ویدیوی خود (مانند جعبه های کابل و جریان، کنسول بازی، پخش کننده بلو ری و غیره) را در جای دیگری از اتاق به آن وصل کنید. بنابراین فیلم ها و نمایش های شما به وسیله جعبه های کابل (که به طور بالقوه از دید پنهان هستند) به نمایشگر(های) واقعی انتقال یافته و پخش می شوند. در واقع، یک واحد پایه منفرد می تواند سیگنالی را به شش تلویزیون DisplaceTV مختلف ارسال کند. و به همین علت است که خود نمایشگر هیچ سیم، دوشاخه، پورت یا دکمه ای ندارد، حتی یک دکمه پاور هم برای روشن کردن آن وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

  • رونمایی از بزرگ ترین تلویزیون OLED دنیا | نمایشگری برای تماشای جام دنیای قطر!
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 دی 1401 بروزرسانی: 29 دی 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 30017

به "تصاویر ، رونمایی از نخستین تلویزیون بدون سیم و بدون کنترل از راه دور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، رونمایی از نخستین تلویزیون بدون سیم و بدون کنترل از راه دور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید