تصاویر، مراحل ساخت طولانی ترین پل شیشه ای دنیا

به گزارش شیوا مارکت، شرکت معماری هیم دوتان قرار است این پل شیشه ای شفاف به عرض 370 متر را در عرض دره گرند کنیون شهر Zhangjiajie در چین بسازد.این پل حدود 400 متر بالاتر از کف دره خواهد بود و گفته می گردد در هر بار، ظرفیت جا دادن 800 نفر را خواهد داشت.

تصاویر، مراحل ساخت طولانی ترین پل شیشه ای دنیا

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران ، شرکت معماری هیم دوتان قرار است این پل شیشه ای شفاف به عرض 370 متر را در عرض دره گرند کنیون شهر Zhangjiajie در چین بسازد.این پل حدود 400 متر بالاتر از کف دره خواهد بود و گفته می گردد در هر بار، ظرفیت جا دادن 800 نفر را خواهد داشت.

اعتبارات اقتصادی طولانی ترین پل شیشه ای جهان به عنوان بخشی از نشست همکاری و سرمایه گذاری در گردشگری در نمایشگاه مرکزی چین در سال 2012، تامین شده است.این سازه، قله های هر یک از طرفین دره را به یکدیگر متصل می نماید. همچنین نوعی طناب فنردار برای علاقه مندان به پرش بانجی در وسط این سازه قرار می گیرد که مرتفع ترین طناب فنردار برای این ورزش، بر روی کره زمین خواهد بود.این طناب حدود 60 متر بلندتر از مرتفع ترین طناب فنردار تجاری حال حاضر است. مرتفع ترین طناب فنردار کنونی جهان بر روی برج Macau در چین قرار گرفته و 233 متر ارتفاع دارد.

منبع:هفت صبح

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15850

به "تصاویر، مراحل ساخت طولانی ترین پل شیشه ای دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، مراحل ساخت طولانی ترین پل شیشه ای دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید