تقویم ورزشی والیبال یزد تدوین می گردد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا جواهری صبح امروز در جلسه مسئولان کمیته های هیئت والیبال استان یزد که با معرفی دبیر جدید هیئت نیز همراه بود، گفت: موفقیت های به دست آمده در ورزش والیبال استان، از جمله قهرمانی تیم والیبال خاتم در عرصه های ملی و بین المللی، برگزاری موفق دورهای رفت و برگشت لیگ والیبال استان، اجرای جشنواره مسابقات مینی والیبال با شرکت 64 تیم از دختران و پسران استان در دو روز مجزا و موفقیت های اخیر تیم والیبال دختران استان در مسابقات کشوری حاصل کوشش مجموعه ورزشکاران و هیئت والیبال استان یزد است.

تقویم ورزشی والیبال یزد تدوین می گردد

وی با ابراز خرسندی از کسب این موفقیت ها، خواهان تقویت بنیه مالی هیئت والیبال از طریق جذب اسپانسر و مساعدت های فدراسیون والیبال و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد شد.

رئیس هیئت والیبال استان یزد همچنین بر ضرورت تدوین تقویم ورزشی والیبال همراه با معین دقیق وظایف کمیته ها و چارچوب کاری آنان تاکید نمود و اضافه نمود: ساخت و ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع برای هیئت والیبال و زیرمجموعه های آن، گامی موثر برای شناسایی نقاط قوت و ضعف و برنامه ریزی های آینده خواهد بود.

مسئولان کمیته های هیئت والیبال استان یزد نیز در این نشست به بیان مسائلی نظیر ضرورت برخورداری از سالن اختصاصی والیبال، ساماندهی وضعیت مدارس و کانون های والیبال و نظارت دقیق برعملکرد آنها و نیز تعیین کردن حیطه اختیارات و درخواست های اسپانسرهای تیم ها، تسریع در ساخت زمین اختصاص یافته برای هیئت والیبال، اصلاح نحوه برگزاری مسابقات در رده های مختلف و توجه بیشتر به ورزش والیبال بانوان پرداختند.

به گزارش مهر، در این جلسه ضمن تقدیر از کوشش های عباس الوانساز، حسن محفوظی به عنوان دبیر هیئت والیبال استان یزد معرفی گردید.

دبیر جدید هیئت والیبال، 41 ساله، دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران و مربی درجه یک والیبال است و 25 سال سابقه ورزش والیبال در رده های مختلف سنی و مربیگری را در کارنامه خود دارد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 748

به "تقویم ورزشی والیبال یزد تدوین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویم ورزشی والیبال یزد تدوین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید