تله کابین صفه اصفهان

به گزارش شیوا مارکت، در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی اصفهان یکی از جاذبه های بسیار زیبای اصفهان یعنی تله کابین صفه را به شما معرفی خواهیم کرد که یکی از تله کابین های بسیار زیبا، دیدنی و محبوب میان گردشگران است. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید…

تله کابین صفه اصفهان

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و فناوری ها بشر توانسته است که طبیعت را نیز در خدمت خود در آورد و با سازه های مختلفی از طبیعت بهره و لذت بیشتر را کسب کند. یکی از این سازه ها تله کابین ها هستند که تفریحاتی جالبی محسوب می شوند. در این تله کابین های مختلفی طراحی شده اند و در شهرهای مختلف قرار دارند. تله کابین صفه اصفهان یکی از این تله کابین هاست. در ادامه به معرفی این تله کابین می پردازیم.

پارک کوهستانی صفه یکی از مکان های طبیعی و تفریحی اصفهان بوده که وجود تله کابین به جذابیت آن بسیار اضافه کرده است.

در این پارک دو خط تله کابین وجود دارد که خط اول آن دارای 50 کابین 4 نفره بوده و از روی بزرگراه صفه تا بالای گردنه باد بالا می رود.

با استفاده از این تله کابین می توان تا ارتفاع 320 متری کوه صفه بالا رفته و نمای زیبایی از شهر اصفهان را به تماشا نشست.

همچنین با رفتن به ارتفاعات توسط این تله کابین و رسیدن به ارتفاعات بالا می توان چشم انداز زیبایی از قلعه شاهدژ که یکی از مکان های تاریخی اطراف اصفهان است را نیز شاهد بود.

در ایستگاه خط یک تله کابین صفه اصفهان امکانات بی نظیری نظیر سالن بولینگ وجود داشته که علاوخ بر لذت تله کابین سواری می توان از هیجان بازی بولینگ نیز بهره مند شد.

خط دوم این تله کابین از روی ارتفاعات بادبالا به سوی قله شاه دژ حرکت کرده و با گذراندن زمانی در حدود 10 دقیقه فاصله کمتری از خط یک را سپری می کند.

در ایستگاه شماره 2 تله کابین صفه امکانات رفاهی نظیر رستوران، کافی شاپ، وجود داشته و می توان در سفر به تله کابین صفه از آنها نیز بهره برد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: تاپ تراول
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9750

به "تله کابین صفه اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تله کابین صفه اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید