تمدید پروانه های ورود موقت و کارت کارگزاری ها از سوی گمرک

به گزارش شیوا مارکت، گمرک ایران از تمدید پروانه های ورود موقت کالا و کارت کارگزاری ها تا انتها اردیبهشت سال 99 به واسطه شیوع کرونا اطلاع داد.

تمدید پروانه های ورود موقت و کارت کارگزاری ها از سوی گمرک

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از گمرک ایران، علی وکیلی مدیرکل مرکز واردات و مناطق آزاد و ویژه مالی گمرک در نامه ای به گمرکات اجرایی، موضوع تمدید پروانه های ورود موقت کالا و کارت کارگزاری ها تا انتها اردیبهشت سال 99 به واسطه شیوع کرونا را اعلام نمود.

در این نامه آمده است: با توجه به شرایط موجود و تاکید بر هماهنگی و همکاری کلیه دستگاه ها و ارگان ها در پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا و لزوم اتخاذ تدابیر و تمهیدات در خصوص جلوگیری هرچه بیشتر از تردد و مراجعات حضوری، خواهشمند است، دستور فرمائید به توضیح ذیل اقدام و به نحو مقتضی مراتب به صاحب کالا اطلاع رسانی گردد:

1- تمدید آن دسته از کارت های کارگزاری که پرونده های مربوطه آن ها توسط این دفتر به گمرکات اجرایی ارسال شده است در صورت انقضا تا انتها اردیبهشت ماه سال 1399 تمدید گردد.

2- تمدید اعتبار پروانه های ورود موقت ماده 50 قانون امور گمرکی در صورت اعتبار تضامین مربوطه تا انتها اردیبهشت ماه سال 1399 (به استثنا خودرو) بلامانع می باشد.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17378

به "تمدید پروانه های ورود موقت و کارت کارگزاری ها از سوی گمرک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید پروانه های ورود موقت و کارت کارگزاری ها از سوی گمرک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید