تهیه شیوه نامه رنگ برای شهر تهران

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران آنلاین:مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: با برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان حوزه رنگ، شیوه نامه ای برای اقدام شهرداری های مناطق تهیه و به امضا شهردار تهران رساندیم.

تهیه شیوه نامه رنگ برای شهر تهران

به گزارش شهرنوشت، برزین ضرغامی، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران در نشست اعلام برنامه های نوروزی شهر تهران با اشاره به شیوه رنگ آمیزی المان های شهری اظهار کرد: پس از تأکیدات شهردار تهران در مورد استفاده از رنگ در فضای شهری، این مهم در دستور کار نهاده شد و با برگزاری جلسات متعدد با کارشناسان حوزه رنگ، شیوه نامه ای برای اقدام شهرداری های مناطق تهیه و به امضا شهردار تهران رساندیم، این شیوه نامه ملاک عمل شهرداران مناطق برای استفاده از رنگ خواهد بود که این مهم در روزهای عید نمود بیشتری خواهد داشت.

او با اشاره به دیگر برنامه های این حوزه ادامه داد: سال جاری یکی از طرح های ویژه طرح عکاسی از بهارستان است که از عکاسان آماتور و حرفه ای درخواست شده است که در این فستیوال شرکت نمایند.

ضرغامی تاکید نمود: کشیدن دیوارنگاره در کوچه پس کوچه های شهر را در اولویت قرار دادیم که بر این اساس 1300 طرح توسط 642 شرکت نماینده به دبیرخانه سازمان زیباسازی ارسال شد که از این میان 90 طرح انتخاب شد که جانمایی های آن نیز در خیابان های شهر صورت گرفته و به زودی بر روی دیوارهای شهر نقش خواهد بست.

او در مورد عدم برگزاری طرح نگارخانه ای به وسعت یک شهر در نوروز، شرح داد: این طرح مختص نوروز نبود، اما برای سال جدید تبلیغات محیطی را با موضوعات مشخصی همچون پیغام های آموزشی که نشاط و شادی زیادی دارند خواهیم داشت که فراخوانی میان گرافیست ها صادر شده است و 63 اثر نیز برگزیده شده که به زودی روی سطح شهر اکران می گردد.

ضرغامی در پاسخ به سوالی درباره محتوای پیغام دیوار نگاره میدان ولیعصر (عج) با بیان این که در مورد این دیوارنگاره در جام جهانی حواشی ایجاد شد که بلافاصله نهاد مسئول آن را تعویض کرد، بیان کرد: مسئولیت دیوارنگاره با شهرداری نیست.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1597

به "تهیه شیوه نامه رنگ برای شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهیه شیوه نامه رنگ برای شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید