توسعه ورزش جانبازان و معلولین در سال 1400 سرعت می گیرد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، سید محمد شروین اسبقیان شامگاه یکشنبه در مجمع انتخاب رئیس هیئت ورزش جانبازان و معلولین استان مرکزی، در اراک، گفت: رؤسای هیأت های ورزش جانبازان و معلولین استان ها باید در حوزه استعدادیابی ورزشکاران کوشش نمایند و نهادهایی چون بهزیستی، جانبازان و معلولین در کنار هیأت ورزشی مساعدت های لازم را انجام دهند.

توسعه ورزش جانبازان و معلولین در سال 1400 سرعت می گیرد

وی گفت: استان مرکزی همیشه در ورزش کشور در رشته های مختلف افتخارآفرین است و ورزشکاران ارزشمندی به جامعه ورزش کشور تحویل داده است. البته مدیران و سکاندار ورزش استان نیز در راستای پیشبرد ورزش این استان کوشش ارزشمند از خود نشان داده اند.

اسبقیان اضافه نمود: در ورزش بازنده نداریم. اگر دو نفر با هم رقابت می نمایند، یکی در ظاهر قضیه پیروز می گردد و یکی دیگر بازنده. اما در حقیقت هر دو پیروزند. علت این است که معتقدم هر دو ورزش نموده اند.

رئیس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین گفت: حضور در چنین مجمع منظم و اعلام آمادگی بسیاری برای خدمت به جامعه فرهیخته و ارزشمند جانبازان سرافراز و معلولین افتخارآفرین خود یک ارزش است که برای خدمت از یکدیگر سبقت می گیرند.

اسبقیان اعلام کرد: رئیس هیأت منتخب استان مرکزی باید بیش از گذشته در توسعه ورزش و هماهنگی های لازم با دستگاه ها کوشش کند. از طرف دیگر از وجود تمام نیروهایی که آماده خدمتگزاری به ورزش جامعه معلولین و جانبازان هستند، بهره بگیرد.

وی گفت: به همین دلیل طی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی با هدف حمایت از ورزش جامعه معلولین و جانبازان در حوزه ورزش به تصویب دولت رسیده است. البته در این زمینه و بر اساس این مصوبه بهزیستی و نهادهای متولی امور جانبازان و معلولین باید همکاری و هماهنگی لازم را با هیأت های ورزش جانبازان و معلولین داشته باشند.

در سرانجام این جلسه رأی گیری میان داوطلبین برگزار گردید که در نهایت ابراهیم نصیری رئیس پیشین، برای چهار سال دیگر به سمت رئیس هیأت ورزش جانبازان و معلولین استان مرکزی انتخاب شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 28550

به "توسعه ورزش جانبازان و معلولین در سال 1400 سرعت می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه ورزش جانبازان و معلولین در سال 1400 سرعت می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید