تیم ملی فوتسال نیاز به جراحی دارد، چند ملی پوش باید اخراج شوند!

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، تورنمنت بین المللی فوتسال مشهد هفته گذشته با حضور تیم ملی ایران، اسلواکی و بلاروس برگزار گشت و در نهایت بلاروس به عنوان نخست رسید. ایران هم با کسب یک امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به اسلواکی دوم شد.

تیم ملی فوتسال نیاز به جراحی دارد، چند ملی پوش باید اخراج شوند!

حسین شمس که گفته می شود برای کمک و مشورت در امور فنی در کنار تیم ملی حضور دارد، تا سرانجام این تورنمنت در مشهد باقی نماند و به تهران بازگشت تا حدس ها از ناراحتی وی و قهر کردنش مطرح شود.

شمس در این خصوص به خبرنگاران، گفت: چیزی که عنوان شده بود به خاطر ناراحتی مشهد را ترک کردم، درست نبود. برای برگزاری یک کلاس به تهران بازگشتم و از قبل بلیتم را گرفته بودم ولی از شکل بازی تیم و نحوه رفتار چند بازیکن تیم ملی ناراحتم.

وی ادامه داد: من این موضوع را به آقای ناظم الشریعه و پرهیزکار (سرمربی تیم ملی و رئیس کمیته فوتسال) منتقل کردم. از نظر اخلاقی اتفاقاتی رخ داد که خیلی بد بود از جمله حمله بازیکنان به داور بعد از اخراج شدن. این قابل قبول نیست.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران تاکید کرد: مسائل فنی به مرور حل می شود. بازی های محبت آمیز هم برای همین است که مسائل را شناسایی کنیم و باخت در آن مهم نیست ولی بی اخلاقی بازیکنان نمی تواند قابل قبول باشد. اگر این اتفاقات مقابل چشم داور خارجی می افتاد، قطعا آنها از این رفتارها چشم پوشی نمی کردند.

عضو کمیته فنی فوتسال یادآور شد: نمی خواهم از بازیکنان اسم بیاورم ولی بعضی از آنها کارهای بدی می کنند. وقتی داور علیه تیم سوت می زند، بعضی بازیکنان دستشان را به سمت داور پرتاب می کنند. هرکسی که روی سکوها نشسته باشد یا از تلویزیون بازی را ببیند متوجه می شود که این حرکت ناشی از بی ادبی است. یا مثلا بازیکنی که یک اخطار دارد، دوباره خطا می کند و کارت می گیرد که این مسئله به تیم فشار می آورد. مثال دیگر اظهارنظر فنی بعضی از بازیکنان روی نیمکت است که این کار بسیار ناپسندی است.

وی با بیان اینکه تیم ملی کادر فنی دارد و نیازی به دخالت فنی بازیکنان نیست، تاکید کرد: آقای ناظم الشریعه باید تیم ملی را جراحی کند. نفراتی که این اتفاقات را رقم می زنند باید کنار گذاشته شوند و با یک تیم ساده، سالم و خوش اخلاق راهی جام ملت های آسیا شویم.

شمس افزود: تیم ملی بازی به بازی بهتر می شود. به آقای پرهیزکار هم گفتم که باید فکری به حال فیفادی بهمن کند و دو بازی خوب باید انجام بدهیم. کاش برای اردوی آخر در آستانه جام ملت های آسیا وقت بیشتری به آقای ناظم الشریعه بدهند. 20 روز زمان کمی برای آماده سازی جام ملت های آسیا است. ضمن اینکه بازیکنان خسته و فرسوده از لیگ می آیند و باید حداقل یک هفته استراحت داشته باشند.

وی درباره قرعه کشی جام ملت های آسیا و همگروهی ایران با تایلند، عربستان و کره جنوبی گفت: بازی با تایلند فرصت خیلی خوبی برای ایران است که تا فینال دیگر این تیم را ملاقات نکنیم. به نظرم همگروهی با تایلند اتفاق خوبی است بخصوص اگر بتوانیم صدرنشین شویم، احتمالا تایلند در مرحله بعد به ژاپن می خورد و این یعنی اینکه یکی از تیم های بزرگ همان ابتدا کنار می رود. علاوه بر این، عربستان و کره جنوبی هم محلی از اعراب ندارند و تیم ملی کار راحتی دارد.

عضو کمیته فنی فوتسال در سرانجام در پاسخ به این سئوال که آیا به همکاری اش با تیم ملی ادامه می دهد؟ اظهار کرد: من با تیم ملی نبودم که بخواهم ادامه بدهم! به عنوان پیشکسوت هر کمکی از دستم بر بیاید انجام می دهم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14228

به "تیم ملی فوتسال نیاز به جراحی دارد، چند ملی پوش باید اخراج شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی فوتسال نیاز به جراحی دارد، چند ملی پوش باید اخراج شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید