تیک طلایی توییتر، ماهی 1000 دلار ناقابل!

به گزارش شیوا مارکت، زومیت نوشت: براساس اسناد فاش شده، توییتر در ازای اعطای تیک طلایی به کسب وکارها میخواهد ماهانه 1٬000 دلار از آن ها حق اشتراک دریافت کند.

تیک طلایی توییتر، ماهی 1000 دلار ناقابل!

توییتر میخواهد با دریافت پول از کسب وکارها، وابستگی درآمدش را به تبلیغات کمتر کند. براساس اسناد فاش شده، توییتر میخواهد در ازای اعطای تیک طلایی، ماهانه 1٬000 دلار از کسب وکارها دریافت کند. برندهایی که این مبلغ را ماهانه به توییتر نپردازند، تیک طلایی را از دست خواهند داد. تعیین نیست که حذف تیک طلایی در چه زمانی انجام می گیرد.

طبق گزارش نشریه اینفورمیشن، توییتر میخواهد ماهانه 50 دلار نیز بابت اضافه کردن نشان هایی ویژه به حساب های وابسته به کسب وکارها دریافت کند. اسکرین شات ایمیل ردوبدل شده بین مدیر محصول توییتر و نماینده کسب وکاری ناشناس، این موضوع را تأیید می نماید.

توییتر پیش از بازطراحی سرویس Blue for Bisiness و تغییردادن نام آن به Verification for Organizations، میزبان تیک طلایی رنگ شد. این سرویس به کسب وکارها امکان می دهد نشان های ویژه ای که نسخه کوچک تصویر پروفایل آن ها است، به حساب مدیران و کارمندان خود در این شبکه اجتماعی اضافه نمایند.

توییتر هنوز قیمت سرویس Verification for Organizations را اعلام ننموده است. ماه گذشته میلادی، دسترسی به این سرویس به صورت محدود ممکن شد.

اشتراک 1٬000 دلاری توییتر، تنها یکی از تغییراتی به شمار می رود که ایلان ماسک از زمان خرید این شبکه اجتماعی در این پلتفرم متن محور اعمال نموده است. ماسک افزون بر تعدیل گسترده نیروها، دریافت تیک آبی را به پرداخت ماهانه 8 دلار مشروط کرد و به زودی میخواهد دسترسی به API توییتر را نیز پولی کند.

5858

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 بهمن 1401 بروزرسانی: 18 بهمن 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 30028

به "تیک طلایی توییتر، ماهی 1000 دلار ناقابل!" امتیاز دهید

1 کاربر به "تیک طلایی توییتر، ماهی 1000 دلار ناقابل!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیک طلایی توییتر، ماهی 1000 دلار ناقابل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید