جدول نوع فعالیت کاربران اینترنت، حضور 70 درصدی در سایتهای اجتماعی

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، امیر ناظمی در توئیتر با انتشار جدول جمعیت کاربر اینترنت در ایران بر مبنای نوع فعالیت، نوشت: کاربر ایرانی بخش عمده ای از اطلاعات بهداشت و سلامت خود را به وسیله اینترنت کسب می نماید. به همین دلیل سلامت الکترونیک فراتر از پرونده سلامت و نسخه است.

جدول نوع فعالیت کاربران اینترنت، حضور 70 درصدی در سایتهای اجتماعی

معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات به عنوان متولی اجرای دولت الکترونیک در کشور، گفت: درمان محوری گرایش نظام سلامت است که به سلامت الکترونیکی نیز به ارث رسیده است و فرصت بازسازی نظام اداری با دولت الکترونیک نشده است.

مطابق داده های این جدول بیش از 70 درصد فعالیت جمعیت کاربر اینترنت در سایتهای اجتماعی حضور دارند. بازی و دانلود بازی ، عکس ، فیلم و موسیقی 55.1 درصد حضور کاربران در اینترنت را تشکیل می دهد.

ارتباطات 19.7 درصد زمان کاربران در اینترنت را به خود اختصاص می دهد. 19.2 درصد ارسال محتوای فراوری شده توسط کاربر و 2.2 درصد مشارکت الکترونیکی از دیگر فعالیتهای کاربران در اینترنت است.

در این آمار، 35.7 درصد کاربران ایرانی برای دریافت اطلاعات در ارتباط با موضوعات سلامت و بهداشت در اینترنت جستجو می نمایند. 19.1 درصد کاربران در مورد بانکداری الکترونیکی در اینترنت فعال هستند و 33.6 درصد از فعالیت کاربران در اینترنت به دریافت اطلاعات در ارتباط با کالا و خدمات مربوط می گردد.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8585

به "جدول نوع فعالیت کاربران اینترنت، حضور 70 درصدی در سایتهای اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدول نوع فعالیت کاربران اینترنت، حضور 70 درصدی در سایتهای اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید