جزئیات برگزاری اولین دوره مسابقات محاسبات ذهنی با استفاده ازچرتکه

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، صبح روز 14 تیر، اولین دوره از مسابقات ملی محاسبات ذهنی با استفاده از چرتکه با حضور بیش از 250 شرکت نماینده دانش آموز از سراسر ایران، در سالن همایش های رایزن در نیاوران برگزار خواهد شد و فراگیران در 6 سطح (طبق استانداردهای انجمن Gajsma) رقابت می نمایند.

جزئیات برگزاری اولین دوره مسابقات محاسبات ذهنی با استفاده ازچرتکه

این انجمن با توجه به تحریم ها و فشارهای ظالمانه اخیر آمریکا، ایران را به دلیل وجود پتانسیل های علمی به عضویت دائم خود برگزیدند و خواهان استفاده از سطح علمی نخبه های ایرانی شدند.

بهنام کشاورز مدیر عامل موسسه گروه آموزشی ماهران کودک گفت: اولین همایش مشترک موسسه ماهران کودک (ریاست انجمن بین المللی گاجما در ایران) و موسسه علمی آموزشی جهش (عضو انجمن بین المللی گاجما در ایران) با حضور چرتکه آموزان از سراسر ایران برگزار خواهد شد و برگزیدگان این رقابت به مسابقات بین المللی محاسبات ذهنی که سال جاری در دبی برگزار می گردد، راه خواهند یافت.

کشاورز ادامه داد: گروه آموزشی ماهران کودک نماینده انحصاری و ریاست انجمن گاجما در ایران و موسسه علمی آموزشی جهش، به عنوان عضو این انجمن در ایران، سال 2019 برگزیده شدند.

همچنین به گفته زهرا عین آبادی، مدیر عامل موسسه جهش و دبیر این همایش، نفرات برتر این مسابقات بورسیه مسابقات بین المللی دبی 2019 خواهند شد تا با فراگیران دیگر کشورها مانند آمریکا، کانادا، ژاپن، چین و 17 کشور رقابت نمایند. انجمن گاجما یکی از معتبرترین انجمن های چرتکه دنیا است.

مراسم اختتامیه این جشنواره نیز روز آدینه 14 تیر در محل برگزاری مسابقات برگزار می گردد و شرکت در مراسم برای تمامی علاقه مندان آزاد است.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13352

به "جزئیات برگزاری اولین دوره مسابقات محاسبات ذهنی با استفاده ازچرتکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری اولین دوره مسابقات محاسبات ذهنی با استفاده ازچرتکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید