جسد امیر علی در گونی پیدا شد

به گزارش شیوا مارکت، تهران (پانا) - جسد پسربچه بستان آبادی که هنگام بازی در کوچه به طرز مرموزی ناپدید شده بود پس از سه روز داخل یک گونی پیدا شد.

جسد امیر علی در گونی پیدا شد

به گزارش ایران، صبح سه شنبه 20 آبان زن جوانی با مراجعه به پلیس از ناپدید شدن پسر 4 ساله اش امیر علی اطلاع داد و گفت: روز حادثه طبق معمول همسرم به سر کار رفت و من و بچه هایم خانه بودیم که امیرعلی پیش من آمد و گفت مامان من آش می خواهم. چون آن زمان در خانه سبزی نداشتم به دخترم مهشید که 8 ساله است پول دادم تا برود سبزی بخرد. در همین موقع زن همسایه به در خانه ما آمد و من داخل حیاط سرگرم حرف زدن با او بودم که امیرعلی از خانه خارج شد و گفت من به کوچه می روم تا با بچه ها بازی کنم. دقایقی بعد که دخترم به خانه برگشت سراغ برادرش را گرفت. به او گفتم مگر برادرت در کوچه نبود؟ اما مهشید گفت نه امیرعلی را ندیدم. یک لحظه ترس به جانم افتاد با عجله به کوچه رفتیم همه جا را گشتیم به خانه همسایه ها سر زدیم اما کسی بچه ام را ندیده بود.

پس از این شکایت مأموران پلیس تحقیقات خود را شروع کردند. در نخستین آنالیز ها به بازبینی دوربین مداربسته ای که سر کوچه قرار داشت پرداختند تصاویر نشان می داد امیرعلی بعد از خروج از خانه به سمت سرکوچه رفته است اما به علت اینکه شهرداری از چند روز قبل در وسط کوچه جوی آبی ایجاد نموده و هنوز آن را پر ننموده بود به علت عرض زیاد جوی آب نتوانسته از آنجا عبور کند و دوباره به سمت انتهای کوچه برگشته است اما به دلیل مه آلود بودن روز حادثه تصاویر واضحی وجود نداشت که تعیین گردد چه اتفاقی برای پسر کوچولو افتاده بود.

در حالی که تحقیقات برای یافتن ردی از این کودک گمشده ادامه داشت پایان روز پنجشنبه مأموران پلیس در ردیابی های خود جسد این کودک را در حالی که به قتل رسیده و داخل گونی قرار داشت در روستای علیجان چایی کشف کردند.

پدر امیرعلی درباره جزئیات پیدا شدن جسد پسرش گفت: بعد از سه روز جست و جوهای فراوان پنجشنبه حوالی ساعت 20 تماسی از طرف یکی از آشنایان از روستای علیجان دریافت کردیم که خبر پیدا شدن جسد پسربچه ای را به ما دادند. برای شناسایی جسد، همراه مأموران آگاهی سریع به روستای مذکور رفتیم. در روستای علیجان، نهر آبی وجود دارد که جسد پسرم را در داخل گونی با فاصله 100 متری از آن، در کنار جاده گذاشته بودند.

وی در ادامه گفت: چوپانی که در اطراف نهر آب روستای علیجان مشغول کار بود گونی را پیدا نموده و سریع موضوع را به اهالی روستا گزارش می دهد؛ که چون یکی از اهالی این روستا از آشناهای ما بوده و در جریان گم شدن امیرعلی قرار داشت، با ما تماس گرفت و اطلاع داد.

سرهنگ محمد علی نایب زاده، فرمانده انتظامی بستان آباد نیز در این باره گفت: جسد امیرعلی پاشایان که از سه شنبه خبر گم شدنش، در شهرستان بستان آباد پیچیده بود پنجشنبه با کوشش پلیس در حوالی علیجان چایی، روستایی در نزدیکی بستان آباد پیدا شد. در این رابطه سه نفر تا کنون دستگیر شده اند و تحقیقات درباره علت این حادثه توسط مراجع قضایی و انتظامی شهرستان بستان آباد در حال اجرا است.

این در حالی است که خانواده امیرعلی مدعی هستند با کسی اختلاف و درگیری نداشته اند اما اهالی محل احتمال می دهند این جنایت از سوی فردی معتاد که در آن محله زندگی می نماید اتفاق افتاده باشد با این حال پلیس هنوز عامل این جنایت هولناک را معرفی ننموده است.

مجله بهسان: مجله پزشکی و سلامت همراه با مقالات علمی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25344

به "جسد امیر علی در گونی پیدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جسد امیر علی در گونی پیدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید